Харківським хлопцям знадобилося десять хвилин, щоб вирішити ситуацію на свою користь

10959

Баскетбольний клуб "Харківські Соколи" перервав чорну смугу в українській Суперлізі.

У черговому матчі регулярного сезону в гості до «Соколів» завітало «Запоріжжя». У приїжджих перед зустріччю з харків'янами був чудовий настрій і жодних проблем із мотивацією. По-перше, у першому очному матчі сезону, який відбувся ще у жовтні минулого року, харків'яни розбили запорожан на своєму майданчику (78:54). Щоправда, у повторній грі у Запоріжжі «козаки» взяли реванш, але не дуже переконливий (87:86). По-друге, олії у вогонь протистояння додавав той факт, що нині «Соколи» грають під керівництвом екс-наставника «Запоріжжя» Валерія Плеханова. Він змінив команду на стику минулого та нинішнього сезонів.

Рішучості гравців запорізької команди баскетболісти «Харківських Соколів» одразу протиставили швидкість і командні дії, підкріпивши їх ударною точністю далеких кидків. Як наслідок, першу 10-хвилинку харків'яни виграли із комфортним запасом – 26:15.

Розвинути успіх далі парубкам Плеханова не вдалося. Але й гостям вони багато чого не дозволяли – на майданчику велася приблизно рівна боротьба, в якій запорізька команда все ж таки трохи виявлялася кращою. У результаті на велику перерву «Соколи» мали фору вже у 7 очок (44:37), а по завершенню третьої чверті вона становила лише два пункти (55:53).
Вирішальною стала заключна 10-хвилинка. Апогей гри настав на останній хвилині. Запорожець Сізов двічі змастив з лінії штрафних, а Девіс відразу відповів розкішним триочковим кидком. 79:74 – «Соколи» перемогли та перервали триматчеву серію ігор із поразок.

Найкращим гравцем матчу був визнаний харківський легіонер Майк Девіс. Він набрав 23 очки, здійснив 5 підбирань і зробив 4 результативні передачі.
У турнірній таблиці Суперліги «Харківські Соколи» утримують п'яту позицію, маючи в активі 16 перемог при 11 поразках. Четверта позиція у «Дніпра» (16 перемог, 10 поразок), шостим іде «Запоріжжя» (14 перемог, 13 поразок).