На Землю знову насувається затяжна магнітна буря

863
Наше світило продовжує випробовувати землян на міцність.


Вплив викидів на Сонці наша планета відчує вже цього тижня, до речі це вже друга хвиля магнитної бурі за цей місяць.

За інформацією центру прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США, найпотужніші дні бурі – 22, 23 та 24 лютого.

Вже 22 лютого очікується сонячна активність з К-індексом 3 (жовтий рівень). Люди страждатимуть від мігреней, нудоти, дратівливості і навіть втрат свідомості.

Зазначимо, що прогноз може змінитися, оскільки дослідники сонячної активності оновлюють свої дані що три години.

Довідка. Магнітні бурі є порушенням геомагнітного поля нашої планети, та виникають внаслідок потоків заряджених частинок, викинутих Сонцем. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу — від показника 2 до 9. Чим вище К-індекс, тим сильніше буря та її наслідки та вплив на людей і техніку.
У пікові дні магнітних бур лікарі радять відмовитися від сильних фізичних навантажень і менше перебувати на сонці. Також краще перенести магнітні коливання допоможе хороший сон.
Важливо також пам'ятати про правила харчування — під час бур варто відмовитися від фаст-фуду, жирної їжі та алкоголю. Людям із хронічними хворобами медики радять носити з собою аптечку з необхідними ліками.

Нагадаємо, харківський астроном Володимир Кажанов поділився дослідженнями, які прогнозують цього року багато клопоту землянам — у світі може статися повний блекаут.До речі, вже не вперше за останній час катаклізми на Сонці завдають клопоту мешканцям Землі (але й дарують яскраві спогади - докладніше у новині GX).

Фото та матеріал: Володимир Кажанов, відкриті джерела

Читайте також: