Вітряків у світі достатньо. Лише б мрійники не втрачали віри у себе (фото, відео)

1274
Коли віриш в себе і тих, хто поряд, навіть небо допомагає. Колектив Харківського академічного драматичного театру 4 липня запустив новий проєкт.


В ХАДТ запрацював літній майданчик, а першою виставою нового проєкту став роман Мігеля де Сервантеса "Дон Кіхот. Премудрий гідальго з Ламанчі" - найвпливовіший літературний твір Іспанської Золотої Доби, який по праву вважається одним з багатьох найкращих романів взагалі.

Усі присутні перенеслися у часи лицаря. Під золотими промінями вечірнього сонця у привітному дворику усіх зустрічав головний герой.

Його дама серця з граційною легкістю пурхала серед гостей з кошиком квітів.А Санчо Пансо частував гостей напоями.

Сповітий плющем паркан, дробина, музичний інструмент і білі шати додавали магії дійству. А далі все понеслось в коловороті подій... Зарошені гості напередодні прем'єри побачили творіння молодого режисера Віктора Єрмоленко.На сцені було все: закоханий у книги романтик, втілення його мрії, посвячення в лицарі, дама серця і вірний супутник, випробовуння і розчарування...

І головне - після вистави у всіх залишився присмак надії і віри в те, що справжні мрійники поряд з нами і на них чекають нові пригоди.Адже цього вечора ми їх бачили на власні очі. Їм навіть допомогав сам вітер і вечірнє сонечко!Виставу глядач прийняв щирими оплесками і вітаннями усім причетним до створення прем'єри.Віктора Єрмоленко поділився з GX своїм режисерским дебютом - розповів етапи створення і анонсував нові проєкти."Задум народився значно раніше, але саме втілення вистави у життя зайняло 1,5 місяця. Що до вибору артистів питання навіть не ставало, я був впевнений у соєму виборі, - ділився потробицями створення постанови режисер. - Артисти найкращі: Дон Кіхот - Оексій Дубінін, Санчо Панса - Олесандр Плехун, Дульсінея Тобоська - Єлизавета Дубровська. Коли я їх побачив на першій репетиції - вони стали і почали працювати. Я одразу зрозумів - це вони, це потрібний мені склад, це їх робота".Зосталися задоволені роботою і артисти. Складнощі були лише. щоб приборкати примхи природи, а далі все за планом...

Що до планів: 5 та 19 липня - це дати прем'єри "Дон Кіхот. Премудрий гідальго з Ламанчі", а вже 13 липня на літньому майданчику нова постанова за твором Марка Йохансона - "Суєта".

До того ж артисти обіцяють працювати у затишному закоточку, створеному власноруч, увесь серпень.

Дякуємо і вітаємо! Чекаємо нових зустрічей!

Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко, ХАДТ

Читайте також: