У незламному місті харківці згадали минуле і замислились над майбутнім (фото, відео)

3839
У темряві під світло ліхтариків, під лунаючи сигнали тривоги та звуки вибухів артисти ХАДТ представили свою нову виставу.


На початку квітня колектив Харківського академічного драматичного театру подарував харківцям ще одну прем'єру - еротичну радіовиставу "Місто" за романом Валер'яна Підмогильного. Над постановкою працювала режисерка та сценографка Ольга Турутя-Прасолова, яка попри жахи війни не забуває про рідне місто.

Під вибухами й у темряві, ексклюзивно, під дотепні та цікаві коментарі режисерки, музику з портативного носія та справжнє дійство від артистів, 4 квітня відбулася генеральна репетиція вистави. А вже 5 та 12 квітня постановку мав змогу оцінити глядач.Ми разом перетинаємо кордон майбутнього, а наше минуле й теперішнє - це пункт відправки і саме від наших вчинків залежить те, що нас чекатиме попереду.

Саме на прикладі юного митця з 1927 року Степана Радченка, який з села їде підкорювати місто, ми бачимо злети й падіння особистості. Його кохання — це лише захоплення і якась мить в його житті. Степан метеликом пурхає по життю, є що згадати, але немає з ким поділитися спогадами...

Адже правильно кажуть: треба цінувати при житті тих, хто наповнює твоє життя любов'ю та сенсом...

Степан пізнав любов багатьох цікавих і таких різних жінок - Надійка, Тамара Василівна, Фуксія і навіть балерина з Харкова освітлювали його життя.Він відчув смак слави й грошей...

Циніки кажуть: "Вогонь любові лише мить горить, а потім на ньому борщі варять..." Але, це не так... Любов — то шлях від твору про бритву до повісті про людей.

"Людина не розкладається на так зване добро та зло, на плюс і мінус, хоч би й як це зручно було для громадського вжитку", - казав Валер'ян Підмогильний. Саме такими словами можна описати життя героїв вистави... А далі вирішувати тим, хто вже побачив і ще побачить виставу...Головні ролі у постановці виконують: Віктор Єрмоленко, Дарія Ждан, Єлизавета Дубровська.

Журналістка GX і в темряві побачила, що артисти ХАТД вміють та хочуть грати (фото та відео з репетиції вистави у пості на фейсбуці). Нагородою за творчу підтримку у цей час стали квіти й оплески, а ще віра і мрія.Мрія про перемогу та мир, щоб мистецтво вийшло нарешті з підвалів і дарувало радість людям.

А наразі дякуємо Богові та ЗСУ за можливість насолоджуватися творчістю наших артистів.

Докладніше про квітневі вистави ХАДТ на фото та в пості.

Фото та відео: Наталія Бойченко, GX

Читайте також: