У Харкові вшанували вбитих росією в оперному театрі Маріуполя (фото)

1007
Через війну з рф в Україні, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, загинуло 528 дітей та понад 1230 отримало поранення різного ступеня тяжкості.

У день пам’яті жертв авіаудару по драматичному театру міста Маріуполь Україна та весь світ згадали жахливий злочин країни-терористки росії... 16 березня 2022 року від авіаційної бомби російських окупантів загинуло понад тисячу дорослих і дітей, що ховалися у приміщенні цього театру. Звірів у людському обличчі, рашистів, не зупинив навіть напис "Дети".Вшановуємо пам'ять вбитих рашистами безневинних мирних жителів України!

Артисти харківських театрів флешмобами на порозі театрів відтворили написами "Дети" увесь біль України.

У свічках і квітах був головний вхід до Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка...Читачі з інших країн додавали свої світлини. Зокрема, Lucia Kuzminovа Rosаkovа із Братислави (столиця Словаччини) під своїм фото додала напис - "Ми з вами!"Розмістив напис перед театром і колектив Харківського академічного драматичного театру. Його зафільмувала наша постійна читачка-митець Олена Мірошнікова.

 

Митці, письменники, прості люди по усьому світу залишали дописи цього дня...

Нагадаємо, через війну з рф в Україні, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, загинуло 528 дітей та понад 1230 отримало поранення різного ступеня тяжкості.

На жаль, дані ще не остаточні...

За повідомленням Офісу Генерального прокурора, найбільше постраждало дітей у таких областях: Донецькій – 520, Харківській – 332, Херсонській – 148, Київській – 130, Дніпропетровській – 111, Миколаївській – 101, Запорізькій – 100, Чернігівській – 72, Луганській – 67.

І вдень, і вночі... Кожного дня біля підніжжя пам'ятника дітям, що загинули від рук рашистів квіти, іграшки, свічки, адже кривавий перелік вбитих росіянами дітей, на жаль, зростає...

Під час війни День захисту дітей став Днем захисту Пам'яті про тих, хто назавжди залишився дитиною (подробиці у новині GX).

Нагадаємо, до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в саду Шевченка відкрили памʼятник з двома маленькими янголами. До його підніжжя майже щодня несуть іграшки, свічки та квіти. 

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, Лена Мірошнік, ХНАТОБ, ХАДТ, відкриті джерелаЧитайте також: