Мрії повинні здійснюватись. Харківські митці створюють нові театри і дарують чуттєві вистави (фото, відео)

892
"Як ти там?" - щоденник першого року повномасштабного вторгнення рф в Україну.

У наш буремний час мистецтво в прифронтовому краї виборює можливість дарувати свій дивовижний світ людям, надихати та підтримувати... Деякі театри зникли на певний час з культурної мапи Харкова, але є ентузіасти, які створюють нове.

Зокрема, в травні 2024 року з'явився новий театр - "Театр для людей"! До його створення долучилися режисери, актори та адміністрація багатьох театрів Харкова.

"Я ще досі не можу повірити, що ми створили власний театр. Намріяний. Вимолений. Щирий. І такий рідний. Вдячна цим неймовірним людям, творити разом то щастя! - наголосила Марина Мілованова і додала історичні світлини створення театру. - Хто казав, що я не зможу довго без театру? Повертаюсь! Мрії повинні здійснюватись!"Їхня перша вистава стала щоденником першого року повномасштабного вторгнення рф в Україну.

"Як ти там? " - лунало у слухавку та особисто від мільйонів українців і їх близьких по усьому світу.

І ось сьогодні, 15 червня, о 15.00 відбудеться прем'єра вистави режисером-постановником якої став Андрій Лебедь.

"Сьогодні прем'єра вистави "Як ти там?" Вітаю всіх причетних! Чесно, пронизливо, на прикінці - дуже щемко, це про кожного з тих, хто залишився у Харкові. І ще дуже висока оцінка авторки текстів - Анни Гін. І за участі хору одиноких сердець сержанта Пеппера - Ви прекрасні !" - додала чуттєвий пост Ольга Солонецька, яка теж долучилася до підтримки новаторів.

Колектив новинного порталу GX щиро бажає новому театру і їх першій виставі удачі!

Фото та матеріал: архів Театру для людей та його учасників 

Читайте також: