Пройти повз неможливо. Харків'яни зі смутком у очах роздивляються маленьких янголів (фото, відео)

3661
Кожен з нас зобов'язаний зберігати пам'ять про усіх вбитих росіянами людей: військових і цивільних, стареньких і дітей. Усі вони невинні жертви агресора.

Відкриття фотовиставки «Втрачене дитинство» у Харкові відбулося із сльозами, квітами та дитячими іграшками.

Експозиція, присвячена дітям, які загинули через війну, не залишає байдужими навіть найстриманніших.

Під час війни День захисту дітей став Днем захисту Пам'яті про тих, хто назавжди залишився дитиною. Саме так свої відчуття передала Олена Леонова, керівник КЗ "Україна", яка щорічно була організатором казкових святкувань для малечі у Харкові.

Багато хто був на відкритті, багато хто ще прийде закарбувати у пам'яті ці юні обличчя та прочитати історії обірваного життя...

Журналістка GX відзняла фото- та відеоматеріал для читачів, які не зможуть особисто потрапити на виставку.

 

Кожен кадр фотовиставки «Втрачене дитинство» - це невгамовний біль... Це янголи, які назавжди залишились дітьми...Експозиція нараховує 22 світлини (більше фото з виставки в альбомі на фейсбук-сторінці GX), на яких зображені вбиті росіянами українські діти і навіть загибла родина, яка чекала на первістка...   До альбому ми додали світлини з історіями загиблих юних харків'ян, а також страшні кадри з Києва, де діти загинули внаслідок дій росіян саме в Міжнародний день захисту дітей цього року - 01.06.2023.

Нагадаємо, виставка «Втрачене дитинство» відкрилася в Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, у вестибюлі станції метро «Майдан Конституції» та працюватиме до 4 червня включно.

Організатор проєкту - платформа пам'яті Меморіал, яка з березня 2022 року розповідає історії загиблих військових та цивільних.

Станом на 462 день війни країна-терорист росія вбила 483 дитини. Майже 1000 маленьких українців скалічені. 19500 - вважаються депортованими.
До речі, у Харкові встановлять пам’ятні знаки загиблим випускникам шкіл (докладніше у новині GX).
Читайте також: