Музика кохання лікує душевні рани харків'ян (фото, відео)

4897
Наразі слова кохання в Харкові лунають під звуки сирен...
Незламні співають і дарують свою ніжність і відданість, ворогові на заздрість, адже в нас навіть синиці змагаються з сиренами. І так вже другий рік поспіль...

Цього дня, 14 лютого 2023 року, під вибухами на захищеній локації ТРЦ "Нікольський" для закоханих грав симфонічний оркестр ХНАТОБ / СХІД опера під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Юрія Яковенка.Серед чуттєвих саундтреків з кінофільмів в програмі лунали: "Pretty Woman" Р. Орбісона ("Красуня"), "Moon River" Г. Манчіні ("Сніданок у Тіффані"), "Crazy in Love" Ж. Бейонсе, Ю. Рекорда ("50 відтінків сірого"), "Hallelujah" Л. Коена з мультфільму «Шрек» та багато інших, не менш прекрасних мелодій.Лунали «Мелодії кохання» й 27 січня, в день народження Теодора Попеску - кохання всього життя легендарної харківської балерини, Почесної громадянки міста Харкова, кавалера ордену Княгині Ольги, педагога та балетмейстера, народної артистки України Світлани Коливанової-Попеску (докладніше про творчий ювілей зірки в новині GX).


Почули ці чарівні ноти любові в Харкові й сьогодні...

Пропонуємо разом зануритися у чарівний світ романтики та ніжності, побачити та почути, як на екрані під супровід симфонічного оркестру герої відомих стрічок освідчуються у коханні, сваряться, сумують і посміхаються.


Віримо усі закохані цього дня відчують дотик почутттів від своїх найдорожчих...

Адже справжнім почуттям немає перепон...

Цитата з картини "47 Ронін", як ніколи близька зараз українцям:
— Я шукатиму тебе в тисячі світів і десяти тисячах життів, доки не знайду...
— Я чекатиму тебе в кожному із них.

Віримо Богові та ЗСУ! Україна Переможе! Плоди нашої любові - наші діти розквітнуть у вільній країні!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, ХНАТОБ

Читайте також: