"Пристебніть паски безпеки". Виставу з крутими поворотами представлять сцені у Харкові (фото, відео)

2527
Незламні мешканці Харкова кожен на своєму місті доводять наше право на існування попри усі перепони...


Колектив Харківського академічного драматичного театру останніми роками мав чимало проблем... Зневіра в цінностях, зміна назви, втрати від ворожих обстрілів, зміна керівництва, холод, заборони, але... Вони крокують і крокують вперед, випробуючи себе у нових амплуа та дивуючи свого глядача попри все...

Напередодні Міжнародного дня театру Харківський академічний драматичний театр відіграв генеральну репетицію прем'єри вистави «Американські гірки» режисера Сергія Москаленка, яку глядач побачить вже сьогодні, 29 березня о 17.00 в АРТ-СХОВИЩІ КУЛЬТУРА (майдан Героїв Небесної Сотні, 19а). 

Було багато гумору та інтриги, а ще зізнання режисера і актора в одній особі, Сергія Москаленка, про загадкову жінку, суперечки з нею навіть на сцені, впевненість в успіху постанови, бо саме це наразі потрібно людям - тепло і гумор... До речі п'єсу, за мотивами якої створено виставу, драматург Ерік Ассу написав спеціально для Алена Делона.Кажуть, що посмішка - це теж наша зброя у важкі часи.

Отож-бо, пропонуємо разом зазирнути на сцену і подивитися уривки вистави з її гумором та суперечками, пристрастю та справжньою любов'ю, злетами та падіннями, як на справжніх «Американських гірках». На сцені лише двоє, лише 1,5 години триває вистава, а здається, що перед очима минає ціле життя... А скільки питань...

Він її зустрів, чи вона на нього чекала? Хто вона - скромниця чи розпусниця? Чого вона варта? Нічого, або усього без останку? Спокусити її, чи віддати за неї життя? І взагалі - хто вона? І до чого тут «Американські гірки»?

На сцені: Єва Іванова та Сергій Москаленко.

Автор сценічної адаптації та режисер - Сергій Москаленко."Ця вистава про непередбачуване, пристрасне і небезпечне кохання, особливо коли починається з маленької подружньої зради. Чи може ніякої зради не було? А може справжнє кохання починається з вміння прощати? - саме так про свою виставу кажуть у театрі. - Такої неймовірної ночі ви ще точно не проводили. Приєднуйтесь до найдивовижнішої театральної пригоди вашого життя і наголошуємо: обов‘язково пристебніть паски безпеки!"

Чи вірні усі ці припущення, судити глядачу...А ще після вистави колектив театру та його друзі провели важливе опитування і обрали нового покровителя театру (докладніше в новині GX). Про що розповіли Харкову-театральному саме 27 березня на капуснику до Міжнародного дня театру.

Під час війни наші митці і на полі бою, і у сховищах, зброєю та мистецтвом підтримують і захищають українців! Дякуємо і віримо - ми ще побачимо вистави до Дня перемоги України і порадіємо разом новим виставам.

Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко


Читайте також: