Напередодні свята у харківському театрі обирали ім'я покровителя (фото)

3538
Колектив театру та його друзі провели важливе опитування.

Сьогодні, 27 березня, відзначають Міжнародний день театру. Це свято було офіційно затверджено 1961 року IX конгресом Міжнародного інституту театру. Під час війни наші митці і на полі бою, і у сховищах, зброєю та мистецтвом підтримують і захищають українців! А ще обирають покровителя...

Минулого тижня, напередодні свята, Харківський академічний драматичний театр представив генеральну репетицію прем'єри вистави «Американські гірки» режисера Сергія Москаленка, яку глядач побачить вже 29 березня в АРТ-СХОВИЩІ КУЛЬТУРА (майдан Героїв Небесної Сотні, 19а).Крівник театру Олег Яцина пообіцяв не складати руки, підтримувати та дарувати радість глядачу не лише виставами, а ще й запросити на екскурсії. Кульмінацією заходу стало обрання покровителя театру, адже наразі Харківський академічний драматичний театр не має власного. 
Було запропоновано надати театру ім'я видатного українського письменника, драматурга та журналіста Григорія Федоровича Квітки-Основ'яненко. До речі, його ім'я носить одна з центральних вулиць міста Харкова.

Ідею керівника театру було підтримано.Щиро бажаємо, щоб новий покровитель приніс удачу!

Дорогі друзі, всі, хто цінує магію сцени, і ті, хто творить на ній дива, вітаємо вас зі святом! Нехай натхнення та бажання творити ніколи не залишає вас! Нехай очі глядачів блищать, нехай перехоплює дух, нехай таїнство творців зачаровує та змушує замислитись, а овації, квіти та повні зали будуть нагородою!

Дякуємо Богові та ЗСУ за щасливі миті під час війни!

Ми віримо перемога за українським народом і ми ще відсвяткуємо її на усіх сценах України і за її межами!

 

Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: