Кожен "Марабу" має бути покараний. У Харкові представили прем'єру (фото, відео)

5091
Жах теперішніх подій накладає відбиток і на репертуар театрів.


Минулого тижня, 18 січня, в ART AREA ДК (Чернишевська, 13) Харківський академічний драматичний театр представив глядачу прем'єру вистави «Марабу. Жахи» за мотивами роману «Жахи лелеки Марабу» Ірвіна Велша.

Це історія про те, як люди стикаються зі своїми внутрішніми демонами та складними соціальними реаліями.

Вже 21 січня на відкритому показі журналістка новинного порталу GX мала змогу побачити виставу особисто та скласти перші враження (дивиться уривки постанови та фото в пості на фейсбук-сторінці GX).Який час такі й вистави — повні жаху і зневіри, зради та зла, але на кожне зло чекає відплата. Новий проєкт театру, як завжди повен прихованого змісту.

Де і коли народитися — не ми обираємо, а ось чи вдасться врятувати душу, щоб внутрішні демони не знищили... Це вже питання з багатьма невідомими.

Не краща родина; ласий до хлопчиків дядько з джунглів ПАР; знущання оточення; зрада у коханні; жах насилля - все це може зламати найсвітліший і найдопитливіший розум, чистої та доброї від народження людини. Завжди є риска, за якою повна пітьма... І тільки крок відділяє від неї. А потім зло породжує зло. Кажуть, що все, що нас не вбиває, робить сильніше. Але так буває не завжди. Розірвати порочне коло може не кожен.

Світла та добра дитина Рой під тиском обставин, замовчуючи скоєне з ним зло, сам стає злодієм. Зґвалтовано не лише його тіло, а й душу. А потім розбій і насилля... І вже ним зґвалтована та принижена дівчина стає останньою краплею, що руйнує в Рої все світле і добре, штовхнувши його розум і тіло в пітьму — на пошуки власного "вбивці-Марабу" (ред. - цей лелека в природі вбиває рожевих фламінго). Але кожне зло має бути покаране... Віримо! Так і буде! Як у виставі, так і у житті. Кожен "Марабу" отримає по заслузі!

Хто не боїться зануритися у пітьму, може дізнатися на виставі усі подробиці пронизливого драматичного сюжету роману «Жахи лелеки Марабу» Ірвіна Велша, у виконанні артистів Харківського академічного драматичного театру. А ще пропустити увесь біль і жах зіграного через себе, порівнюючи та знаходячи спільне з часом теперішнім.

Ролі виконують: Олександр Плехун, Ольга Солонецька, Олексій Дубінін, Віктор Єрмоленко, Дарія Ждан, Валерія Григор'єва, Юрій Мережко, Катерина Літвінова.

Над проєктом працювали: режисер — Володимир Давиденко, сценограф і художник з костюмів — Віктор Єрмоленко, відеограф — Олександр Кочегура.

Фото, відео та матеріал: GX, Наталія Бойченко, ХАДТ

Читайте також: