Вночі над Харковом був неймовірно красивий Місяць (фото)

689
Ще декілька днів можна буде фільмувати неймовірну місячну повню.

Цьогорічна повня збігається з літнім сонцестоянням, тому в небі можна спостерігати найнижчий повний Місяць за останні роки, через що він здається ще більшим і яскравішим, ніж зазвичай.

Лише Сонечко зайшло за обрій, залишивши палаючий слід, а у вікно вже заглядає повний Місяць....А ви знали? Індіанці називали його Полуничним, щоб позначити сезон збору полуниці. А ще сам Місяць у цей час може ставати трохи червонуватим.

Місяць досяг фази повного сьогодні, 22 червня, о 04.08 за київським часом. Це надзвичайно яскраве космічне тіло зафільмував харківський астроном Володимир Кажанов."Місяць над містом Харків. Мобілофото панорами міста та Місяць, знятий через телескоп при мінімальному збільшенні", - додав подробиць про своє фото астроном.

Цікавим доповненням до слів Володимира є цікавий пост Харківського планетарію.

 

Приємно дивує своїх підписників і український служитель церкви - ігумен Савватій Собко. Святий отець зібрав підбірку фотографій Місяця з різних країн світу.

Кожен українець наразі мріє, щоб небо було мирне і ми дивилися на Місяць, а не лякалася російських ракет. Віримо Богові та ЗСУ! Україна переможе!

Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко, Володимир Кажанов, ігумен Савватій Собко 

Читайте також: