Яким побачили Місяць у Харкові в міжнародну ніч спостереження за супутником Землі (фото, відео)

2476
Колектив новинного порталу GX ділиться своїми спостереженнями та вітає колектив Харківського планетарію зі святом!

А ви знали? Сьогодні, 26 вересня, Міжнародна ніч спостереження за Місяцем. Сьогодні в Харкові він яскравий - вже майже повня.Трохи мирних фото та відео, але починається повітряна тривога, і спостереження супроводжуються звуком сирен.Маємо надію, що супутник Землі покращить настрій, наші фото та відео - це спостереження звичайної людини, але в Харкові є професійні "спостерігачі за космічними подіями".

Так, харківський астроном Володимир Кажанов навіть у наші буремні часи пропонує побачити Місяць значно ближче - в телескоп.

А ще на його каналі на Ютубі (Astroromantik) є дивовижні відео про супутник нашої Землі - Місяць.


"Відповідаю на поширені питання про Місяць і демонструю зйомки через телескопи різними камерами. Вашій увазі представляю новий фільм. Традиційно є переклад багатьма мовами у субтитрах", - додає Володимир.

Тож обирайте - "Як?", "Де?" і "Коли?" - та дозвольте собі поспостерігати за Місяцем. 

До речі, 26 вересня ще й відзначають осінній Міжнародний день астрономії!Щиро вітаємо увесь колектив Харківського планетарію зі святом!

В дарунок трохи фото та відео Місяця з Харкова від GX.Нагадаємо, у ніч на 31 серпня в Харкові спостерігали незвичайний феномен: у небі з'явився блакитний Місяць.А ще раніше, у липні, романтики чекали на Супермісяць.Наприкінці березня на нічному небі можна було побачити Місяць, прикрашений попелястим світлом.Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, архів Володимира Кажанова

Читайте також: