Як зробити приємний подарунок дівчині на Новий рік?

20133

У Новий рік кожна дівчина чекає на маленькі дива та незабутні сюрпризи. Тож якщо ви вагаєтеся, що подарувати коханій на свято, зверніться до сервісу вражень bodo — саме тут ви знайдете найяскравіші та найзахопливіші емоції для того, щоб купити подарунок дівчині на Новий рік! Романтичні вечері на даху, SPA та масажі для розслаблення, прогулянки на конях чи спільний вікенд на березі Київського моря — безліч ідей, як здивувати дівчину.

Чому варто вибрати bodo?

bodo влаштовує незвичайні подарунки-враження з 2009 року і постійно знаходить нові ідеї, як потішити близьких і цікаво провести час. Компанія співпрацює лише з партнерами, які можуть забезпечити високий рівень сервісу. А всі локації перед додаванням на сайт проходять ретельну перевірку співробітниками bodo.

В інтернет-магазині зібрана величезна кількість оригінальних варіантів на будь-який бюджет: від спокійних вечорів за переглядом кінострічки до тест-драйву суперкара, від заняття акварельного скетчингу до польоту на флайборді. На сайті є пропозиції для людей будь-якого віку та з будь-якими уподобаннями, інтересами та характером.

Що подарувати дівчині на Новий рік?

Оригінальні презенти для обраниці можна з легкістю вибрати в каталозі bodo. Для полегшення пошуку всі враження зручно поділені на тематичні категорії: адреналін, фотосесії, політ, водні, дегустації, творчість тощо.

Вручіть їй один або декілька сертифікатів на:

  • • художні заняття: абстрактний живопис, Fluid Art, створення картини з епоксидної смоли, арт-терапія;
  • • доглядові процедури: масаж обличчя гуа-ша, балійське SPA, шоколадне обгортання та манікюр із коктейлями;
  • • активний відпочинок: кайтсерфінг, катання на карті, сплав річкою, урок їзди на мотоциклі, стрибки на батуті;
  • • щось абсолютно ексклюзивне: неонова фотосесія, індивідуальне пошиття авторської вишиванки, майстер-клас молекулярної кухні, занурення у світ VR-ігор.

Чудовими ідеями також стануть майстер-клас гончарства з випалом, світанок на SUP-борді, малюнки на воді, парфумерна дегустація, урок вокалу або поїздка за місто з телескопом. Ваша кохана точно оцінить такі варіанти новорічного презенту.

Фото: bodo.ua

Читайте також: