До харків'ян долетіло вітання від зірки (відео, фото)

7480
Харківська артистка надіслала з-за кордону теплі слова землякам.


А ви знали? У Великій Британії та у низці країн Британської співдружності націй (Австралії, Новій Зеландії, Канаді) 26 грудня відзначають День подарунків.

Дарунком наразі для багатьох українців є тепле слово і підтримка близьких. Ось і заслужена артистка України Вікторія Вєннікова передала привітання зі святами рідній Україні та любому Харкову!

Головний меседж привітання зірки, як і кожного українця: Перемоги та Миру Україні!Нагадаємо, артистка з перших днів війни допомогає Україні своєю творчістю з-за кордону, ще й не забуває вітати із святами.

Нагадаємо, її голос здолав тисячі кілометрів і доніс привітання з Днем Харкова минулого року. 

"Я зараз в Нью -Йорку... завтра концерт. Все заради Перемоги! Але мої думки сьогодні про Харків! Зі святом!"  - такими словами розділила щасливу мить з земляками Вікторія Вєннікова.

А ще, заслужена артистка України Вікторія Вєннікова не тільки зуміла зібрати гроші для ЗСУ та дітей України за допомогою благодійного концерту в Нью-Йорку, але й подарувала нове життя відомій композиції про Харків"Поки пісню писали... не могла доспівати до кінця... весь час на сльози зривалася. Люблю своє місто, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі... і харків'ян люблю! Тому й текст такий: "Харків - ти надія моя і любов"", - з великим сумом розповідала Вікторія.

До речі, за того часу, як Вікторія почала працювати над проєктом у Нью-Йорку, її мета - зібрати близько 40000 доларів на відновлення дитячих спортивних шкіл України - крок за кроком втілюється у життя. 

Її внесок в нашу перемогу неодноразово відзначали представники України. 

Подяка від ООН.А ще відзнака від мерії міста Нью-Йорк.Відео та фото: Вікторія Вєннікова, відкриті джерела

Читайте також: