Лазерна епіляція в «LaserVille»: якість та надійність результатів

26606
Радикальне видалення волосся можливе за допомогою численних інструментів, але максимальну ефективність гарантує видалення лазером.

Застосування спеціальної технології дозволяє глибоко проникати у волосяний стрижень і фолікул, щоб пошкодити в результаті цибулину і призупинити активне зростання волосся.

Епіляція за допомогою лазера дає стійкий ефект лише за умови проходження кількох сеансів. Їх точну кількість визначає фахівці салону LaserVille, оцінюючи фототип шкіри і в цілому її стан. Але тут laserville.com заздалегідь можна дізнатися, які зони піддаються обробці, яка вартість процедур, а також які показання та протипоказання. Це корисна інформація для кожного майбутнього клієнта.

Особливості лазерної епіляції

Загалом за 6-10 сеансів відбувається повне видалення волосся. За основу застосовуються лазерні установки DEKA – МОТUS АХ, що забезпечують високу якість процедури. Лазер підходить під усі фототипи шкіри, видаляється пушкове, сиве і навіть найсильніше волосся будь-якого кольору, безболісність гарантується за рахунок мінімального нагріву лазера.

Але є певний список протипоказань і його потрібно дотримуватись:

  • ⇒ період лактації;
  • ⇒ вагітність;
  • ⇒ прийом антибіотиків;
  • ⇒ онкологія;
  • ⇒ ГРВІ та застудні захворювання;
  • ⇒ рубці та інші ушкодження на шкірі;
  • ⇒ запальні процеси та інфекції.

Процедура епіляції проводиться на попередньо очищеній ділянці шкіри. Обов'язково застосовується спеціальний гель, що сприяє проведенню променя, а також дозволить легко обробляти поверхню шляхом ковзання.

Де видаляється волосся?

Епіляція можлива у багатьох зонах людського тіла. Виділяють зону бікіні, ноги, руки, пахву, обличчя і тіло в цілому. Якість процедур підтверджена численними відгуками від клієнтів, які зважилися та залишились задоволеними.

Роботи проводять виключно досвідчені спеціалісти з відповідною освітою. Доступна вартість лазерної епіляції робить цей формат видалення небажаного волосся максимально ефективним, якщо порівнювати із загальними витратами, застосовуючи альтернативні методи.

Рекомендації після епіляції

Протягом 3 днів не можна наносити на оброблювану поверхню склади, де є спирт. Також потрібно уникати температурних перепадів та крайніх впливів, наприклад, не можна відвідувати сауну, засмагати або перебувати на холоді. Між процедурами не рекомендується використовувати для видалення волосся пінцет, шугаринг, депіляцію воском та різними кремами. Можна використовувати лише бритву.