Лазерна епіляція: особливості процедури

757

Лазерна епіляція — одна з найпопулярніших косметологічних процедур серед жінок, яка дозволяє забути про рослинність на тілі. Записатися на неї можна за посиланням https://medcity.ua/services/lazernaya-epilyatsiya/. А про її особливості та переваги, ми детально розповімо в нашій статті.

Види лазера

При проведенні лазерної епіляції можуть використовуватися такі види лазера:

  • Рубіновий. Почав застосовуватися найпершим. Зважаючи на це має ряд недоліків: може спричиняти біль та залишати опіки на чутливій шкірі, волосся після нього росте досить швидко. У сучасних клініках рубіновий лазер вже не застосовується, на зміну йому прийшло нове ефективне обладнання.

Олександритовий. З'явився другим після рубінового. Він розроблявся з урахуванням його недоліків. Єдиний його недолік — біль та неприємні відчуття під час процедури.

Діодний. Сучасний лазер, який має цілий ряд незаперечних переваг. Серед них безболісність, безпека й ефективність.

Переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція — ефективний спосіб позбутися від небажаної рослинності на тілі. Головна перевага методу полягає в тому, що він дозволяє видалити волосся як мінімум на 5–7 років. Однак для цього потрібно пройти повноцінний курс, який зазвичай містить 6 процедур. Точну кількість лікар визначає в індивідуальному порядку, виходячи з жорсткості та кольору волосся, оброблюваної зони й інших чинників.

Безболісність — ще одна перевага процедури. Комфорт під час сеансу забезпечується шляхом використання знеболювального крему, який наноситься на оброблювану зону. Єдине, що може відчувати пацієнт — невелике поколювання.

Лазерна епіляція запобігає появі врослого волосся. Це досить поширена проблема серед жінок, які використовують бритву. Вросле волосся доставляє багато дискомфорту і виглядає неестетично.

Варто зазначити й те, що процедура безпечна. Лазер ніяк не впливає на роботу внутрішніх органів. Він проникає вглиб тільки на 4 мм й впливає тільки на фолікул волосся.

Недоліки лазерної епіляції

Як і всі косметологічні процедури, лазерна епіляція має ряд недоліків. Однак їх не так багато, і вони нівелюються перевагами, описаними вище.

Головний недолік полягає в ймовірності отримання опіків. Тут значення має людський фактор, оскільки лікар налаштовує лазерний апарат індивідуально під кожного клієнта. Ось чому так важливо звертатися в клініки з хорошою репутацією на ринку. В Україні це «МедСіті». Там працюють фахівці з великим досвідом, які гарантують відмінний результат. У клініки, крім лазерної епіляції, проводиться імплантація грудей.

Рекомендації з підготовки до процедури

Щоб епіляція дала максимальний ефект, необхідно дотримуватися рекомендацій від косметологів. По-перше, необхідно за 2 тижні до процедури відмовитися від солярію і сонячних ванн. По-друге, необхідно відмовитися від антибіотиків тетрациклінової групи. По-третє, за 3 дні необхідно перестати користуватися спиртовмісними лосьйонами.