У харківській підземці артистці подарували букет (фото, відео)

9936
За час війни харківські культурні діячі огорнули своєю любов'ю багатьох земляків.

У харківській підземці триває марафон «Разом до Перемоги!», в рамках якого вже вкотре виступає для харків'ян оркестр Національної академії НГУ та його чарівна солістка — заслужена артистка естрадного мистецтва України Ольга Полежака. Її родинне коло за цей час стало набагато ширше, діти радо виступають разом з артисткою, колядують, співають та танцюють, а їхні батьки, переповнені вдячністю, аплодують та знімають дійство на телефони.

А ви знали? Наступне велике свято після Різдва Христова - День Святого Сімейства, яке відзначатимуть цієї неділі. Для християнського світу зразком сім'ї є Святе Сімейство, в якому з'явився на світ Спаситель. Він був оточений любов'ю, теплом і турботою матері та її чоловіка, який став земним батьком для Христа.Ось так з любов'ю і теплом живе наша велика родина — Україна, живе наш любий Харків. Дуже чуттєво та по-сімейному було бачити сина Ольги Полежаки на виступі. Вона отримала від сина букет і підтримку на своєму виступі.Кожен глядач радів і ніжно пригортав свою дитину, з вірою, що на неї очікує щаслива доля! Дякуємо за любов і кожен виступ!"Я особисто на собі відчула сонячне тепло від зірки. Ольга вміє причарувати своєю посмішкою та співом, відкритою душею та щедрістю, повагою та увагою!" - наголошує Наталія Бойченко.Віримо! Бог і наші захисники поряд! На Україну чекає перемога! До нових зустрічей! Разом ми сильні!

Нагадаємо, концертний марафон «Разом до Перемоги!» триватиме до 6 січня на станціях Харківського метрополітену "Південний вокзал" - з 16.00 до 16.40; "Університет" - з 17.30 до 18.10; "Історичний музей" - з 18.30 до 19.10.

Наступні зустрічі з оркестром Національної академії НГУ та чарівною солісткою — заслуженою артисткою естрадного мистецтва України Ольгою Полежакою запланований на 3 січня о 16.00 на станції метро «Південний вокзал».

Наступні виступи в метро солістів ХНАТОБ заплановані на 29 грудня та 6 січня на станціях "Університет" (о 17-30) та "Історичний музей" (о 18-30).

Також на харків'ян та гостей міста чекають зустрічі з артистами театру народної музики України «Обереги», Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського та Харківської обласної філармонії.

У фоє станції "Наукова" до 20 січня працюватиме виставка студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв "Щастя у квадраті".А ще на станції метро «Майдан Конституції» виставка дитячих робіт до Різдвяних і Новорічних свят учнів художньої школи ім. І. Рєпіна — до 6 січня 2024 року.Фото та відео: GX, Наталія Бойченко
Читайте також: