Дві сестри заспівали разом у харківській підземці (фото, відео)

1825
Тривають останні святкові виступи артистів на станціях метро.


Попри обстріли вони співають і дарують свій талант людям. У харківській підземці 6 січня завершується марафон «Разом до Перемоги!». Свій останній святковий виступ 3 січня харків'янам подарували оркестр Національної академії НГУ та чарівна солістка — заслужена артистка естрадного мистецтва України Ольга Полежака.Українські та зарубіжні пісні, колядки та попурі, під які діти та дорослі співали та танцювали.Цього разу підтримати Ольгу прийшла її сестра.Дві красуні на радість глядачу заспівали разом. Були оплески, квіти та фото на пам'ять з глядачами і колегами.«На мій погляд, усі виступи наших артистів, які лунають під час жахливої війни, об'єднують слова Лесі Українки - "Так! Я буду крізь сльози сміятись, серед лиха співати пісні, без надії таки сподіватись, буду жити! Геть думи сумні!"» - висловила свої відчуття харків'янка Наталія Бойченко.Тільки відлунали останні акорди на "Південному вокзалі", а колектив Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського вже чекав зі своєю програмою на станції "Університет", а потім ще й на "Історичному музеї"...До речі, на Водохреща, 6 січня, в Соборі Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ (вул. Гоголя, 4) відбудеться концерт класичної музики. Святковий виступ харків'янам дарує камерний оркестр «Capella Pergolesi» (диригент - Владислав Саверський, солістка - Аріана Гутман) та зірки опери - лауреатки міжнародних конкурсів Вероніка Коваль та Юлія Антонова.Нагадаємо, концертний марафон «Разом до Перемоги!» триватиме до 6 січня на станціях Харківського метрополітену "Південний вокзал" - з 16.00 до 16.40; "Університет" - з 17.30 до 18.10; "Історичний музей" - з 18.30 до 19.10.

Останній виступ в метро солістів ХНАТОБ заплановано на 6 січня на станціях "Університет" (о 17-30) та "Історичний музей" (о 18-30).

1. "Зима" (балет);
2. "We wish you a Merry Cristmas" (О.Золотаренко, О.Старікова);
3. "White Christmas" (В. Козлов);
4. "Спи Ісусе" (Л. Кутіщєва);
5. "Fly me to the moon" (Ю. Кудрявцев);
6. "Щедрик" (балет, Н. Бабарук);
7. "Halleluja" (О. Старікова, Ю. Форсюк, Ю. Антонова);
8. " Belfast" (Д. Маклюк);
"Feliz Navidad" (С. Лєдєньов, Т. Король);
9. "Jingle Bells" (О. Золотаренко, О. Старікова, балет_;
10. "Happy New Year" (усі солісти).

Також на харків'ян та гостей міста чекають зустрічі з артистами театру народної музики України «Обереги», Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського та Харківської обласної філармонії.

У фоє станції "Наукова" до 20 січня працюватиме виставка студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв "Щастя у квадраті".А ще на станції метро «Майдан Конституції» виставка дитячих робіт до Різдвяних і Новорічних свят учнів художньої школи ім. І. Рєпіна — до 6 січня 2024 року.Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: