Голоси у сховищах Харкова підтримують дух міста (фото, відео)

1534
Музика й пісні незламних артистів лунають до свят.


Вже наступного тижня Україна святкує одну з головних своїх дат — День Конституції України (28 червня). Саме до цієї дати 17 червня о 17:00 в Арт-сховищі "Культура" колектив Харківського академічного театру музичної комедії співав найкращі українські пісні:1. «Мій край» М. Мозговий2. «Чорнії брови, карії очі» українська народна пісня

 1. 3. «На вулиці скрипка грає» українська народна пісня


  4. «Гуцулка Ксеня» Я.Барнич


  5. «Червона рута» В.Івасюк.


  6. «Чорнобривці» В. Верменич, М. Сингаївський


  7. «Ой летіли дикі гуси» І. Поклад, Ю. Рибчинський


 2. 8. «Українські дівчата» П. Мага, П. Зібров


  9. «Зозуля» Є. Матюшенко, М. Некрасова


  10.  «Пісня про рушник» А. Малишко, П. Майборода

 3. 11.  «Моя Україна» Ю. Рибчинський, М. Петраш.


  12.  «Варто чи ні» О. Пономарьов

 4. 13. «Водограй» В. Івасюк (А ви знали? Автор написав пісню, коли йому виповнився лише 21 рік)

 5. 14. «Кохана» І. Барах, І. Поклад

  15. «Розпрягайте хлопці коней» І. Нагребецький

 6. 16. «Черемшина» В. Михайлюк, М. Юрийчук


  17. «Роса» О. Злотник


  18. «Україна» І. ФедишинВ рамках концерту «Незламна пісня» свої виступи представили: заслужені артисти України Елеонора Джулік, Наталія Коваль, Олексій Гавінський; солісти театру Іван Орлов, Світлана Тимченко, Віталій Манченко, Артем Кочергін та балет театру.

Кожна пісня була про любов - до мами, коханої, сина, України... Артисти бажали піснями щасливої долі, а зозуля накувала довгі роки життя.

Як завжди, з гумором. віршами і цікавими фактами з історії вели концерт заслужена артистка України Тетяна Циганська та Олексій Андренко.

Хай цей пост донесе частку чуттєвого виступу і світлі посили кожному, хто його побачить!"Дякую нашим захисникам, що відігнали ворога від Харкова і я мала змогу повернутися з сином до міста. Я радію кожному виступу і намагаюсь зробити їх незабутніми. До виступу вбрання готувала сама. «Ой летіли дикі гуси» співала у весільному вбранні, а ось до останнього номеру сукня нова. Я вже почала її вишивати. До наступних концертів вона буде ще красивіша", - поділилася з GX цікавими подробицями заслужена артистка України Наталія Коваль.

Новинний портал GX слідкує за життям Харкова-культурного, ми неоднаразово писали про волонтерську допомогу артистів.До речі, заслужена артистка України Елеонора Джулік увесь час приймала активну участь в волонтерскому русі.А весь колектив ХАТМК (хто залишився у місті) на чолі з директором та режисером ХАТМК, заслуженим діячем мистецтв України Ігорем Ковалем давали благодійні концерти.

Вільні, сильні і незламні, як наша Україна, артисти Харківського академічного театру музичної комедії співають заради підтримки українців.
"Дякую колективу ХАТМК за концертну програму українських народних й сучасних пісень. У цей час вони набувають ще сильнішого емоційного відгуку, напевно, у багатьох. Бо наша країна бореться за свою культуру у тому числі. Мене до сліз зворушили слова ведучих, про гордість бути українкою й особливо вразило виконання "Черемшини" (заслужена артистка України Елеонора Джулік) й "Варто чи ні" (Віталій Манченко), це було якось особливо, від душі, коли артисти відчувають те, про що співають... У кожному концерті є свої моменти, які запам'ятовуються. Тому бажаю, насамперед, мати завжди можливість колективу радувати свого глядача, бо це не так й просто у такий нелегкий час для нашого міста", - щиро прокоментувала подію наша читачка і театралка Олена Мірошнікова.До речі, до Дня музики, який святкують 21 червня, 20 червня о 17:00 в Арт-сховищі "Культура" колектив ХАТМК презентує "Магію мюзиклу".Квитки за посиланням.

Ділимося теплими спогадами про світлу магію мюзиклу з минулих років, коли почуєш чи побачиш уривки виступів наших харківських зірок, завмирає серце...Навіть у ці складні часи колектив Харківського академічного театру музичної комедії готує святкові виступи, щоб дарувати радість і підтримку харківцям.


Більше про заплановані події театру на афіші.


Дякуємо! Разом до перемоги!

Фото, відео та матеріал: Наталія Бойченко, GX, Олена Мірошнікова, ХАТМК

Читайте також: