Музикальний сезон у Харкові наштовхує на роздуми (фото, відео)

776
Під вибухами в місті лунає пристрасна музика.

Харків вкотре підтверджує свій статус культурної столиці. майже, за крок фронт попри сирени повітряної тривоги, вибухи в місті вирує життя - митці пишуть картини, ставлять вистави, грають неймовірну музику... Дякуючи Богові та ЗСУ за кожну таку мить.

Ось і колектив ХНУМ імені І.П.Котляревського після участі у фестивалі та підсумкових виступів учнів дарує місту новий проєкт - "Квітучий сезон університетської філармонії".

Зокрема, 10 червня вузьке коло щасливчиків, долучилися до концерту "Роздум і пристрасть" у рамках нового заходу митців.

"А говорили про серйозні речі - про те, як у XIX сторіччі романтизм заглядав в душу людини, як визрівала Особистість XIX сторіччя, хто такий справжній віртуоз і як зсередини дружби народжуються шедеври. І все це - завдяки феєрично віртуозній програмі Ігор Чернявський (скрипка), Станіслава Калініна (рояль), Тигран Сагателян (гітара, дудук), в якій прозвучала вишукана колекція справжніх шедеврів від Бетховена, Шуберта, Паганіні, Роде до Масне і Сарасате. А на біс - абсолютно нереальна вірменська народна пісня у виконанні дудука і скрипки - як вічний спомин за загиблими у цій війні. Вселенська туга, але й світла надія", - так описала цей вечір проректор з науково-педагогічної, творчої роботи та інноваційного розвитку ХНУМ імені І.П.Котляревського Юлія Ніколаєвська.А ось затятий шанувальник мистецтва Євген Ткаченко виклав свої відчуття у дописі в соцмережах із чуттєвим та пристрасним відео з концернту.Дякуємо за справжню музику у цей буремний час! Чекаємо на нові заходи! Разом ми сильні! Україна переможе!

Фото, відео та матеріал: ХНУМ імені І.П.Котляревського, Юлія Ніколаєвська, Євген Ткаченко

Читайте також: