Сотні харків'ян прийшли вшанувати Героїв (фото, відео)

2140
Багато ми ще пройти повинні, Бо в нас війна, смерть і зло. Та перемога вже кується нині, Щоб скоро щастя в нас було...


Концерт-реквієм у супроводі Академічного хору імені Вʼячеслава Палкіна та симфонічного оркестру Харківської філармонії відбувся 24 лютого на станції метро "Історичний музей".У день других роковин початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну Харків вшанував пам’ять загиблих на фронті Героїв, в тому числі спортсменів, які боронили місто.

Люди виходили з вагонів - їхали з ріних кутків міста, а хтось йшов з вулці, поспішаючи екскалатором -  станцію метро «Історичний музей» вмістила сотні бажаючих вшанувати полеглих Героїв. Серед присутніх були родичі та друзі загиблих захисників, а ще їхні побратими.

Сльози самі котяться з очей при погляді на матерів з фото загиблих дітей, серед них і Наталія Дорошенко. Її син з 14 років був фанатом "Металіста", а потім після університету працював головним інспектором ДСНС, отримав звання старшого лейтенанта... Планів було багато, але все змінила війна - він пішов добровольцем з першого дня - захист Харкова, Малої Рогані, а потім Вільхівка... 25 березня 2022 російські окупанти вбили захисника України...Памʼятаємо кожного, хто віддав своє життя за те, щоб над Харковом і кожним містом України майоріли наші жовто-блакитні прапори!

Фото та матеріал: Валерія Ємець, Суспільне Харків

Читайте також: