Справжні святкі від зірок у харківській підземці (фото, відео)

9446
У метрополітені тривають концерти в рамках проєкту «Разом до Перемоги!».

А ви знали? Період від Різдва Христового до Хрещення Господнього називається Святками. Саме у цей час з давніх часів влаштовуються благодійні концерти та ярмарки. Ось і в харківській підземці знову і знову лунають голоси та музика від артистів Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка.

Вчора, 26 грудня, на станціях метро "Університет" та "Історичний музей" луна святкова програма театру:

  1. 1. "We wish you a Merry Cristmas" (О. Золотаренко);
  2. 2. "O happy day" (Ю. Форсюк);
  3. 3. "White Christmas" (В. Козлов);
  4. 4. "Ding Dong Merrily on high" (Ю. Антонова);
  5. 5. "Fly me to the moon" (Ю. Кудрявцев);
  6. 6. "Silent night" (О. Старікова);
  7. 7. "Halleluja" (О. Старікова, Ю. Форсюк, Ю. Антонова);
  8. 8. "Jingle Bells" (О. Золотаренко, О. Старікова);
  9. 9. "Happy New Year" (усі солісти).

Глядач підспівував та пританцьовував разом з солістами ХНАТОБ (заслужені артисти України Олена Старікова та Володимир Козлов, лауреати міжнародних конкурсів Олександр Золотаренко та Юлія Антонова; дипломантки міжнародних конкурсів Юлія Форсюк, а також Юрій Кудрявцев).

Дякуємо за незабутній музичний дарунок до свят!

До нових зустрічей! Разом ми сильні!

Віримо! Україна переможе! Дякувати Богові та ЗСУ!

Нагадаємо, концертний марафон «Разом до Перемоги!» триватиме до 6 січня на станціях Харківського метрополітену "Південний вокзал" - з 16.00 до 16.40; "Університет" - з 17.30 до 18.10; "Історичний музей" - з 18.30 до 19.10.

Наступні виступи в метро солістів ХНАТОБ заплановані на 29 грудня та 6 січня на станціях "Університет" (о 17-30) та "Історичний музей" (о 18-30).

Наступну зустріч з оркестром Національної академії НГУ та чарівною солісткою — заслуженою артисткою естрадного мистецтва України Ольгою Полежакою заплановано на 3 січня о 16.00 на станції метро «Південний вокзал».

Також на харків'ян та гостей міста чекають зустрічі з артистами театру народної музики України «Обереги», Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського та Харківської обласної філармонії.

У фоє станції "Наукова" до 20 січня працюватиме виставка студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв "Щастя у квадраті".А ще на станції метро «Майдан Конституції» виставка дитячих робіт до Різдвяних і Новорічних свят учнів художньої школи ім. І. Рєпіна — до 6 січня 2024 року.Дякуємо усім за музичні та творчі дарунки до свят!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко
Читайте також: