Заходи на підземних локаціях повертають харків'янам віру у свято (фото, відео)

2847
Харківські артисти дарують радість людям.
Минулий тиждень був насичений культурними подіями. Зокрема, в харківській підземці 15 грудня стартувала різдвяно-новорічна серія концертів. Їх відкривали артисти інструментального тріо "ЦимБанДо" на станції метро "Південний вокзал". Також виступи артистів та хору відбувалися на інших святкових локаціях метрополітену.Українські пісні та колядки від чарівної солістки оркестру, заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ольги Полежаки, а ще зарубіжні рок-попурі від оркестру Національної академії НГУ лунали 17 грудня на станції метро «Південний вокзал».Глядач щиро аплодував та підспівував артистці. Солістка колективу наостанок повідомила дати наступних зустрічей - 22 та 26 грудня, 3 січня о 16.00 на станції метро «Південний вокзал».
А ще були квіти, вітання та фото на пам'ять.

Цього ж дня виступи артистів різних жанрів та ще одного оркестру відбулися на станціях "Університет" та "Історичний музей". У неділю музика лунала навіть у вагонах метро.А вже 19 грудня о 17.30 на "Університеті" та 18.30 на "Історичному музеї" пролунають музика та співи від артистів ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА.

Солісти: заслужені артисти України Олена Старікова та Володимир Козлов, лауреати міжнародних конкурсів Олександр Золотаренко та Юлія Антонова; дипломантки міжнародних конкурсів Юлія Форсюк, а також Юрій Кудрявцев

В програмі концерту:
1. "We wish you a Merry Cristmas" (О. Золотаренко);
2. "O happy day" (Ю. Форсюк);
3. "White Christmas" (В. Козлов);
4. "Ding Dong Merrily on high" (Ю. Антонова);
5. "Fly me to the moon" (Ю. Кудрявцев);
6. "Silent night" (О. Старікова);
7. "Halleluja" (О. Старікова, Ю. Форсюк, Ю. Антонова);
8. "Jingle Bells" (О. Золотаренко, О. Старікова);
9. "Happy New Year" (усі солісти).

Наступні виступи солістів ХНАТОБ заплановані на 19, 23, 26 та 29 грудня, а також на 6 січня на станціях "Університет" (о 17-30) та "Історичний музей" (о 18-30).

Також на харків'ян та гостей міста чекають зустрічі з артистами театру народної музики України «Обереги», Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського та Харківської обласної філармонії.

Концертний марафон «Разом до Перемоги!» триватиме до 6 січня  на станціях: "Південний вокзал" - з 16.00 до 16.40; "Університет" - з 17.30 до 18.10; "Історичний музей" - з 18.30 до 19.10. 

А ще у фоє станції "Наукова" до 20 січня працюватиме виставка студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв "Щастя у квадраті". 

Дякуємо усім за музичні дарунки до свят! 

І насамперед подяка Богові та ЗСУ за можливість відчути свято у незламному Харкові!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко
Читайте також: