Незламна білявка дарує свої виступи на майданчиках рідного Харкова (фото, відео)

7282
Кожна зустріч з заслуженою артисткою естрадного мистецтва України Ольгою Полежакою - це свято.


"Наша Оля приїхала", - саме такими теплими словами зустрічають Ольгу Полежаку на її виступах. Яскрава білявка, як сонечко, з посмішкою дарує свій талант і час. Особливо важливо це саме зараз, під час війни, коли людям так необхідна підтримка та світлі промені позитиву, який надихає йти далі.

Журналістка GX мала можливість поспілкуватися з зіркою.

"Я працюю з самого початку війни. Їздила з концертами, як по Україні, так і за її межами, - розповіла співачка. - В репертуарі пісні, що надихають, а саме про Україну та родину. Своїми виступами я намагаюсь заохотити усіх, починаючи з моїх учнів, не складати руки й разом наближати перемогу. Кожен своїми вміннями та талантами".

Головний посил кожного виступу - "До перемоги разом!"Вона не тільки співає сама, віддаючи шану чоловіку, любому місту та країні, а ще й ділиться своїм музичним даром з учнями та глядачами. Вже другий концерт поспіль весну доповнює справжнє свято музики. Останній дарунок-концерт від заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ольги Полежаки та її учнів харків'яни отримали 12 травня на паркінгу ТРЦ "Nikolsky". Ведучим заходу був відомий режисер та актор Сергій Москаленко (Black Jack). Подробиці, фото та відео з виступу у пості журналістки GX.

Яскравим продовженням виступу зірки став концерт від хору та ведучих солистів ХНАТОБ / СХІД OPERA - своєрідне об'єднання естради та класики в прагненні до перемоги.

До речі, Ольга Полежака додала руку до свята вишиванки 18 травня, передала привітання, як через GX, так і на своїх сторінках у соцмережах (дивиться відео за посиланням).

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: