Яскравий виступ до святкової дати відбувся у Харкові (фото, відео)

2978
Артисти ХНАТОБ подарували дітям хвилини родості.


Концерт-флешмоб відбувся раптово, ставши приємною несподіванкою для багатьох харків'ян... Яскравий виступ до святкової дати, 6 грудня — Дня ЗСУ та Дня Святого Миколая — від артистів хору Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка створив святковий настрій у цей день. 


У ТРЦ "Французький бульвар" лунали колядки та щедрівки: «Небо, ясні зірки», «Бог народився», «Ой, ясна-красна» (Г. Бреславець), «Ми нашого двору не минаємо», «Щедрик» (М. Леонтович ).Гості центру із задоволенням підспівували артистам, оточивши їх навколо, а ще спостерігали, аплодували та махали з балконів.На янгольських дитячих обличчях грали посмішки, хтось склав рученята, хтось знімав виступ на відео — це було дуже зворушливо...

Дякуємо, незламні! Чекаємо на нові зустрічі!Нагадаємо, минулого року до свята Миколая свій дарунок зробив оркестр ХНАТОБ. Діти мали змогу відвідати мульт-концерти (докладніше у новині GX).

До речі, українські митці створили сучасну щедрівку під виття сирен...

"Оце реальна ялинка. Чи є насправді цей Новий рік радісним для українських дітей?", - запитала GX (під відео) наша читачка - Natali Meleshko.

На що ми відверто кажемо: "Ми виборюємо це право. Наші захисники дарують такі миті, дитинство не можна повторити, тому хай ворог знає — наші діти будуть щасливі!"Разом ми сильні! Україна Переможе!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: