У Харкові згадують рекорд минулих років (фото, відео)

2715
На харків'ян очікує святковий концерт.

Сьогодні одне з найбільш душевних свят року — православний і католицький світ відзначає День святого Миколая Чудотворця, який вважається покровителем дітей, закоханих пар, мандрівників, солдатів, купців, моряків, торговців та автомобілістів. Крім того, Святитель є і захисником людей, яких незаслужено покарали. Символічно, що цього року святий Миколай прийшов до нас саме 6 грудня, у День Збройних Сил України!

Саме сьогодні, 6 грудня, о 18.00 в ТРЦ "Французький бульвар" відбудеться виступ хору ХНАТОБ. До свята пролунають колядки:«Небо, ясні зірки», «Бог народився», «Ой, ясна-красна» (Г. Бреславець), «Ми нашого двору не минаємо», «Щедрик» (М. Леонтович ).

Нагадаємо, у 2019 році в Харкові було встановлено рекорд — на площі Свободи одночасно з 35 локаціями в Україні та інших країнах було виконано колядку «Нова радість стала».


До речі, наше місто багато років поспіль зустрічає свята фестивалями вертепів. Місцем зустрічі багаторазово був ХНАТОБ, колектив якого приєднувався до святкового дійства.

А ще колядки лунали не тільки в Харкові, а й в колисці видатного письменника України Гоголя.


 Віримо! Святий Миколай попіклується і з нашими дітьми, і з захисниками! Доброго вечора! Мирного Свята!

До речі, українські митці створили сучасну щедрівку під виття сирен...

Разом ми сильні! Україна Переможе!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко 

Читайте також: