У харківському храмі мистецтва стартували святкові заходи (фото, відео)

9850
Колектив Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка відкрив сезон святкових зустрічей у музичному салоні.

Святий Миколай - це справжній чарівник, який завжди підтримує дітей. Під час війни дива так потрібні і дорослим, і малечі. Тому святий не оминув жодного міста України!

У Харкові він точно був, бачили на власні очі по різних локаціях міста (докладніше у новині GX).А у затишному залі ХНАТОБ / СХІД OPERA він з помічниками подарував дітям чарівну музику та чудові комедійні та життєстверджуючі мультфільми.

Також кожен з юних глядачів багато чого дізнався про оркестр театру, а наостанок ще й казкові фото біля ялинки зробив.

Нагадаємо, на дорослих та малечу чекає ще не одна "Зустріч із Святим Миколаєм"! Так, можна завітати на свята 20-28.12 (о 13.00), а також 3-7.01.В перший святковий день, 19 грудня, у Музичному салоні Схід Опера "Зустріч в опері" на першій святковій дитячій програмі лунали:
1)Моцарт:"МНС"4-часть.
2)Пахебель:"Канон"
3)Бах:"Ария"
4)Вивальди:"Зима"1-я часть
5)Габриэль:(гобой)
6) Штраус:"Голубой Дунай"
7)"Besame mucho"
8)Штраус:"Polka Pizz"
9)" The Pink Panter"
10)Андерсон:"Fiddle Faddle"
11) BIS. ABBA"Happy new year "

Для дітей грав оркестр під керівництвом Івана та Наталі Бабарук, а привітали малечу Святий Миколай (К.Улибін) та Янгол (К.Тищенко).

Мабуть, невипадково цей тиждень почався із свята.... Адже у народі кажуть: "Як понеділок почнеш, так увесь тиждень і проведеш!" 


Дива на свята чекають не лише малечу - з 22 по 25 грудня о 15.00 харків'яни почують новий проект ХНАТОБ / СХІД OPERA - "Різдвяна програма у музичному салоні".

Детальніша інформація та реєстрація за телефоном: +38 (096) 774 55 13.
Читайте також: