Звуки скрипки знову лунають у підземці. Харків'янка підтримала співвітчизників (фото, відео)

10095
Навіть ракетні обстріли не зупиняють їх у прагненні підтримати земляків під час війни.


В останні дні року, що минає, артисти ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА знову дарували музику і спів на станціях Харківського метрополітену. У програмі останнього виступу артистів театру в 2023 році лунали номери, що вже стали улюбленими для харків'ян, а також нові композиції:

1. Тост Орловського з оперети "Летюча миша" (Є. Лисицький);2. "White Christmas" (Є. Лисицький);3. "Auld lang sune" (В. Литовченко, скрипка);4. "Fly me to the moon" (Ю. Кудрявцев);5. "Let it snow" (Ю. Кудрявцев);6. "Jingle Bell Rock" (С. Лєдєньов);7. "Have You ever..." (Д. Маклюк);8. "Balfast" (Boney M) (Д. Маклюк);9. "Felis Navidad" (С. Лєдєньов, Т. Король) .
Більше фото та відео в пості на фейсбук-сторінці GX.Глядач з радістю зустрів скрипальку Віру Літовченко, яка стала справжнім символом надії та віри мешканців Харкова. Її виступи у підвалі під обстрілами рашистів підкорили увесь світ... Британське видання The Guardian одними з перших написали про мужню харківську скрипальку.Потім був волонтерський тур різними країнами світу, виступи на Kharkiv Music Fest і не тільки...


Минула вже 676 доба війни. У підземці тривають концерти...
Разом з Вірою Літовченко виступали солісти ХНАТОБ: заслужений артист України Дмитро Маклюк, лауреати міжнародних конкурсів Євген Лисицький та Сергій Лєдєньов, а також Юрій Кудрявцев та Тарас Король."Я граю у підземці", - такими словами розпочала свій виступ Віра на станції метро "Історичний музей".

Так, наразі ворг лютує, адже ми вистояли, вибороли ще один рік і з вірою йдемо далі до перемоги.

Бог любить терплячих, ми ще побачимо виступи артистів на великих сценах, а не у сховищах.

А наразі низький уклін нашим захисникам! І вдячність усім, хто підтримує Україну!

Нагадаємо, концертний марафон «Разом до Перемоги!» триватиме до 6 січня на станціях Харківського метрополітену "Південний вокзал" - з 16.00 до 16.40; "Університет" - з 17.30 до 18.10; "Історичний музей" - з 18.30 до 19.10.

Наступний виступ в метро солістів ХНАТОБ заплановані на 6 січня на станціях "Університет" (о 17-30) та "Історичний музей" (о 18-30).

Наступну зустріч з оркестром Національної академії НГУ та чарівною солісткою — заслуженою артисткою естрадного мистецтва України Ольгою Полежакою заплановано на 3 січня о 16.00 на станції метро «Південний вокзал».

Також на харків'ян та гостей міста чекають зустрічі з артистами театру народної музики України «Обереги», Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського та Харківської обласної філармонії.

У фоє станції "Наукова" до 20 січня працюватиме виставка студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв "Щастя у квадраті".

А ще на станції метро «Майдан Конституції» виставка дитячих робіт до Різдвяних і Новорічних свят учнів художньої школи ім. І. Рєпіна — до 6 січня 2024 року.

Фото та відео: GX, Наталія БойченкоЧитайте також: