Талант і відданість батьківщині зірки з Харкова визнали за океаном (фото, відео)

2840
На українську артистку чекав приємний сюрприз.

Наша зіркова землячка - заслужена артистка України Вікторія Вєннікова - поділилася з новинним порталом приємним сюрпризом. На Різдво вона отримала нагороду в Нью-Йорку.

Американський політик Арі Каган вперше відзначив Вікторію ще під час її акції на стадіоні Маймонідас на Коні-Айленд.А потім був виступ 23 серпня 2023 року на Уолл-стріт (Манхеттен, Нью-Йорк) під час урочистого підняття прапорів України та США. Подія співпала з  Днем Українського Прапора та Днем рідного міста співачки - ХарковаВікторія знову і знову співала. Вона — один з голосів підтримки нашої держави за кордоном.Керманичі Нью-Йорку й пересічні американці бачили її прагнення допомогти рідній Україні. У США, таких людей заведено відзначати. Арі Каган став ініціатором вручення грамоти від мерії Нью-Йорку артистці з Харкова. 

Це повна довіра і повага до українки зі сторони мешканців Нью-Йорку. Така нагорода дорівнює лауреату премії мера міста. Заявку подали ще заздалегідь... І вона отримала підтримку!

Нагородження відбулося саме на Різдво - 25 грудня. Вікторія Вєннікова отримала відзнаку за її вклад у перемогу України."Вікторія Вєннікова - видатний лідер української та американської спільноти. Вона підтримувала юні таланти та поранених українських солдатів, виконувала українські та американські пісні під час благодійного бейсбольного матчу на стадіоні Маймонідас на Коні-Айленд та на святкуванні Дня східноєвропейської спадщини в особняку Грейсі, під час церемонії підняття прапора України в Боулінг Грін. Був радий представити Вікторію до нагороди від мерії Нью-Йорку. Розповів про неї та похвалив за її роботу в спільноті. Вітаю!" - такими словами американський політик Арі Каган привітав зірку з Харкова на врученні відзнаки.Колектив новинного порталу GX приєднується до привітань! Разом ми сильні! Віримо! Україна переможе!

Нагадаємо, заслужена артистка України Вікторія Вєннікова передала привітання зі святами рідній Україні та любому Харкову!

Головний меседж привітання зірки, як і кожного українця: Перемоги та Миру Україні!

Фото та матеріал: архів Вікторії Вєннікової 


Читайте також: