Дитячі малюнки, надіслані з Харкова, будуть надруковані на формі гравців американської команди (фото, відео)

1278
Триває третій рік повномасштабного вторгнення рф в Україну. Харківські митці з різних куточків світу допомогають батьківщині.


Наша зіркова землячка - з
аслужена артистка України Вікторія Вєннікова - поділилася з новинним порталом GX своїми новими проєктами на підтримку України.

Нещодавно Вікторія отримала офіційний статус почесного амбасадора Харківської міської територіальної громади у США. 


Ми вітаємо Вікторію і радо ділимося її новими досягненнями. 

Багато інформації про жах війни в Україні долітає до наших друзів за кордоном, але найчуттєвише їх передають малюнки наших дітей.В рамках проєкту «Світ, у якому я хочу жити!» від Громадського об'єднання миротворців ООН (Харків, Україна) до США було доставлено малюнки юних українців для виставки "Діти за мир! Лелеки-2024!" Швидко прилетіти у Нью-Йорк "українським лелекам" допомогла амбасадорка Харкова у Словацькій Республіці Тетяна Столяренко.

Презентацію робіт провела особисто Вікторія Вєннікова в Українському Інституті Америки."Лелека - це символ миру та надії, зокрема й на майбутню перемогу, а малюнки покликані нагадати американцям про Україну та її дітей", - пояснила, чому саме лелеки, українська співачка."А ось цю чашку мені спеціально переслали з Харкова до Нью-Йорку Народна українська академія!" - поділилася приємним Вікторія.Також виставку було оприлюднено на брифінгу бейсбольного клубу New York Met (Brooklyn Cyclones є філією цього клубу).Адже вже 9 червня в Нью-Йорку до Дня Східної Європи відбудеться турнір з бейсболу, на якому гравці місцевого клубу Brooklyn Cyclones мають намір продемонструвати потужну підтримку України. Докладно про подію розповіла українська зірка в своєму відеозверненні."Вже 9 червня на стадіоні Brooklyn Cyclones я втретє у день Східної Європи буду співати гімн України. А ще разом з моєю донечкою Єсєнією заспіваємо пісню "Лелеки", - наголосила співачка. - До речі,  моя маленька харків'яночка навчається онлайн у музичній школі Харкова".«На полі буде розгорнуто дуже, дуже великий український прапор - найбільший, найкрасивіший прапор України», - розповів власник бейсбольного клубу New York Met (Brooklyn Cyclones є філією цього клубу), меценат Стів Коен.

До того ж малюнки, надіслані з України, будуть надруковані на уніформі гравців.

"Моя мета як можна більше розказати про Харків. Про те, що навіть у такі тяжкі часи у Харкові пульсує життя! Харків  - живе!" - наголосила Вікторія Вєннікова.

Дякуємо за постійну підтримку! Разом до перемоги!

Нагадаємо, артистка з перших днів війни допомогає Україні своєю творчістю з-за кордону, ще й не забуває вітати із святами.

Нагадаємо, її голос здолав тисячі кілометрів і доніс привітання з Днем Харкова минулого року. 

"Я зараз в Нью -Йорку... завтра концерт. Все заради Перемоги! Але мої думки сьогодні про Харків! Зі святом!"  - такими словами розділила щасливу мить з земляками Вікторія Вєннікова.

А ще, заслужена артистка України Вікторія Вєннікова не тільки зуміла зібрати гроші для ЗСУ та дітей України за допомогою благодійного концерту в Нью-Йорку, але й подарувала нове життя відомій композиції про Харків"Поки пісню писали... не могла доспівати до кінця... весь час на сльози зривалася. Люблю своє місто, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі... і харків'ян люблю! Тому й текст такий: "Харків - ти надія моя і любов"", - з великим сумом розповідала Вікторія.

До речі, за того часу, як Вікторія почала працювати над проєктом у Нью-Йорку, її мета - зібрати близько 40000 доларів на відновлення дитячих спортивних шкіл України - крок за кроком втілюється у життя. 

Її внесок в нашу перемогу неодноразово відзначали представники України і не тільки.  Американський політик Арі Каган вперше відзначив Вікторію ще під час її акції на стадіоні Маймонідас на Коні-Айленд.

Фото та матеріал: Віторія Вєннікова

Читайте також: