У Харкові відбудеться шоу, на хід якого зможуть впливати глядачі (фото, відео)

6072
На харків'ян чекає дійство, яке змінить уявлення про театр.


Вже цієї неділі, 29 жовтня, о 18.00 Харківський незалежний музичний театр «057» запрошує харків'ян у справжнє українське кабаре. Премʼєра яскравого Cabaret show "Вільні" відбудеться в FAT GOOSE PUB (вул. Космічна, 21). На глядача чекає неймовірне дійство від плеяди зірок харківських театрів і не тільки... Вони перетворюють емоції на мистецтво!

Вперше усі стереотипи про театр та вистави будуть розвіяні, адже глядачі стануть активними учасниками дії. З того моменту, як відкриються двері кабаре, усі присутні опиняться в іншому світі, де всі події розгортатимуться саме навколо них. 

Уявіть: кожен зможе не лише дивитися на артистів, а ще й взаємодіяти з ними. Адже кожна реакція та емоція зали стане частиною вистави. Глядач опиниться поруч із героями, буде слухати їхні розповіді, танцювати разом з ними та навіть зможе впливати на хід подій.

Cabaret "Вільні" створить атмосферу, де межа між сценою та залою зникне, і присутні зануряться у світ емоцій, музики та непередбачуваних подій.

На сцені виступатимуть: Артем Кочергін, Світлана Тимченко, Юлія Антонова, Юлія Коровко, Тетяна Борщ, Марина Бедрик, Олександра Блінкова, а також артисти балету - Юлія Помазан, Аліса Жалова, Сергій Холодний, Володимир Чуян.

Живий звук цього вечора подарують музиканти: Андрій Адам’ян, Михайло Сидоренко, Денис Мороз, Вадим Ігнатьєв.

Над Cabaret show "Вільні" працювали: режисерка – Олександра Блінкова, сценаристка – Марина Осіпова, хореографка – Юлія Помазан, вокальна тренерка – Анастасія Блінкова, світлорежисер – Олександр Чиж,  звукорежисер – Дмитро Чирик, гримери – Ірина Копилова, Олена Сухорукова.

Шановний читачу GX, нагадаємо трохи інформації про зірок шоу. Яскраві виступи солістів Харківського академічного театру музичної комедії Артема Кочергіна та Світлани Тимченко ви могли бачити на завершенні 94-го театрального сезону ХАТМК (подробиці у новині GX).

Як і неймовірні па артисту балету ХАТМК Володимира Чуяна."Це для мене буде новий досвід. Важко танцювати і співати одночасно, але я впораюсь", - прокоментувала свою участь в проекті лауреатка міжнародних конкурсів Юлія Антонова.

Харківський глядач любить та з нетерпінням чекає на нові виступи Юлії, як от її сольний виступ для душі. Журналістка GX висвітлювала минулі яскраві концерти зірки ХНАТОБ.

Чуттєвими були виступи в храмах Харкова та на концерті-спомині.
 
Юлія така ж яскрава, усміхнена, повна життя та любові, як наша Україна!


Вона може співати, як янгол...

Або зачарувати мілорда...

А скільки в ній гумору та артистизму...

Віримо, новий проєкт їй теж під силу.

Цей вечір – справжня можливість зазирнути в серце кабаре, яке вражає уяву та перевертає концепцію вистав, а ще це досвід інтерактивного мистецтва. Не проґавте можливість відчути себе у центрі подій та отримати заряд позитиву.

До речі, у вартість квітка входить келих вина (біле/червоне) та комплімент від шеф-кухаря. Діє DRESS CODE - black tie (вечірній). 

Фото, відео та матеріал:GX,  Наталія Бойченко, Театр «057»


Читайте також: