У неділю в харківських храмах плакали та раділи люди (фото, відео)

3925
Минулі вихідні видалися музичними - на багатьох локаціях міста лунала жива музика і спів майстрів сцени.


У Харкові відбулися два концерти класичної музики в місцях душевної підтримки людства - храмах.

Твори Йогана Себастьяна Баха, Антоніо Вівальді, Вольфганга Амадея Моцарта і навіть прем'єру від Владислава Саверського почули відвідувачі Свято-Дмитрівського храму УГКЦ (вул. Полтавський Шлях, 44) та в Соборі Успіння Діви Марії РКЦ (вул. Гоголя, 4).

Фото та відео звіт в пості на фейсбук-сторінці GX.Свято музики харків'янам дарували оркестр «Capella Pergolesi» (диригент - Владислав Саверський, солістка - Аріана Гутман) та камерний колектив "Ха-ха хор" (хормейстери - Анастасія Хамідулліна та Ксенія Підопригора, соліст - Владислав Зеленев). Зірками виступу стали солістки ХНАТОБ - лауреатки міжнародних конкурсів Вероніка Коваль та Юлія Антонова.

Відкривала концерт лауреатка міжнародних конкурсів Юлія Антонова. 


Зіркові виступи підхопила лауреатка міжнародних конкурсів Вероніка Коваль (Handel “Ombra mai fu”).Чарівні нотки музичних талантів оркестру підкреслила солістка Аріана Гутман.
Сюрпризом для слухачів концерту "Класична музика" в Соборі Успіння Діви Марії стала прем'єра композиції від диригента оркестру Владислава Саверського."Першим виступом був концерт у Свято-Дмитрівському храмі. Я давно не бачила стільки людей у храмі. Особливо розчулили старенькі, які навіть плакали, слухаючи музику та спів", - поділилася своїми емоціями від виступу Юлія Антонова.


Музика та спів - це зворушливо і так потрібно людям під час війни, адже в мирні години ми іноді не помічали цієї потреби, не цінували та навіть в щоденних клопотах не завжди встигали сходити в театр чи на концерт.
Ця потреба у творчості не лише у слухача, а й в артистів. Бо для них творчість - то життя!


"Мені дуже приємно та важливо співати - ділитися своїм даром з людьми. Я прагну вдосконалювати кожен свій виступ, щоб дарувати глядачу лише найкраще!" - розповіла GX Вероніка Коваль.

Нагадаємо, ця програма вже лунала у соборі Миколи Чудотворця УГКЦ 8 жовтня (докладніше у новині GX).

Дякуємо за підтримку! Чекаємо на нові зустрічі!


Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: