У Харкові концерт-спомин відлунав під вий сирен (фото, відео)

3534
Тихо-тихо плаче небо... Сьогодні, 16 жовтня, дев'ять днів, як з нами немає видатної українки, народної артистки, Героя України - співачки Ніни Матвієнко.Україна - це ти! Україна - це ми! Україна - це назавжди Вона! Свій недільний виступ артисти ХНАТОБ присвятили народній артистці України Ніні Матвієнко.Цей концерт став справжньою молитвою...

Більше фото та відео в пості на фейсбук-сторінці GX. Глядач почув та побачив улюблених солістів: заслужених артистів України Олену Старікову та Дмитра Маклюка, лауреатів міжнародних конкурсів Олександра Золотаренка, Юлію Антонову, Євгенія Лисицького; дипломанток міжнародних конкурсів Юлію Форсюк та Олесю Мішаріну, а також Юрія Кудрявцева та соло на скрипці Наталії Бабарук, виступ артистів хору під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Олексія Чернікіна.


Костюми, репертуар... Кожна нота, кожне слово, кожен рух - все дихало рідними українськими мотивами.

Ці пісні рідні кожному українцю.Вони луною відгукувалися у серцях харків'ян.Багато хто підспівував артистам.На очах блищали сльози.Глядач сумував та всміхався разом з артистами СХІД ОПЕРА.Овації, квіти, спомин та слова подяки зігрівали та заспокоювали десятки українських сердець в укритті на -2 поверсі ТЦ "Нікольський".

Дякуємо, незламні! Чекаємо на нові зустрічі! А ще віримо, Ніна Мітрофанівна була разом з нами на цьому концерті....

Адже саме 15 жовтня, за християнським звичаєм, напередодні дев'ятого дня заведено поминати людину, що відійшла у засвіти.

Пам'ятаємо, 8 жовтня у віці 75 років померла українська співачка та акторка, народна артистка України Ніна Матвієнко.Це величезна втрата для всієї української культури. Проте її неперевершений голос назавжди залишиться з нами.

Колектив новинного порталу GX приєднується до слів співчуття рідним, близьким і всій Україні. Вічна пам'ять і Царство Небесне!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: