Яскраві спогади стали дарунком зірці з Харкова (фото, відео)

8065
В останні дні яскравого зорепаду свій день народження відсвяткував заслужений артист України, який своїм талантом та світлом дарує радість та підтримку багатьом.


Кожен знає, що зірки краще спостерігати вночі... Мабуть, саме тому яскраві концерти та сольні виступи зазвичай відбуваються ввечері! Це жарт, але дуже приємний! Бо світ наших зірок і під час війни зігріває та дарує надію. Саме в останні дні зорепаду, 15 серпня, святкував свій день народження улюбленець харків'ян, соліст кращих театрів міста, заслужений артист України Володимир Козлов!


Так-так його сяйва вистачає як на витонченого глядача Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенка, так і на шанувальників яскравих вистав та концертів Харківського академічного театру музичної комедії! Під час війни його голос лунав у метро та сховищах, він встигав співати і за кордоном, і в рідному Харкові.Про незабутній виступ Володимира та усього колективу незламних артистів ХНАТОБ на завершенні 148-го сезону театру ми вже писали (ви можете насолодитися уривками виступів у новині GX за посиланням).

А ось звіт про яскравий виступ артиста до завершення 94-го театрального сезону ХАТМК стане дарунком йому до ювілею.Заради цього виступу зіркова колега Володимира Елеонора Джулік поспішала з міста на заході України, яке прийняло нашу зірку в евакуації, вони разом підготували яскравий номер англійською...Це було незабутньо, адже "Від оперети до мюзиклу" - це завжди справжнє театралізоване свято. Цього року воно відбулось 30 червня 2023 року в ТКЦ. Незламний колектив ХАТМК під керівництвом заслуженого діяча мистецтв Ігоря Коваля попри жах війни та надскладні умови зміг грати як дитячі казки для маленьких харківʼян, так і здійснити більше сотні концертів на виїзді у шпиталях та майже на передовій для військових, у сховищах та у дозволених містах для харків'ян. Також артисти театру брали участь у благодійних концертах на підтримку України в різних куточках Європи.

Але той незабутній вечір попри вий сирен був місточком у мирне життя! Музика з кращих оперет, музичних комедій і мюзиклів (Ф. Легара, І. Кальмана, Й. Штрауса, Ж. Оффенбаха, Д. Германа, Е. Веббера), чарівні голоси та неймовірні танцювальні номери солістів театру, артистів хору і балету. Це те, що треба людям, коли чекаєш та працюєш на перемогу, щоб не втратити віру!

Колектив GX вітає Володимира Козлова з ювілеєм, а нашим незламним колективам театрів дякуємо за те, що тримають культурний фронт!

Нагадаємо, колектив ХАТМК з нетерпінням чекатиме свого глядача у новому сезоні вже 5 вересня на гала-концерті, присвяченому відкриттю 95-го театрального сезону.

А артисти ХНАТОБ подарують "Добрий ранок Україні!" вже 20 серпня о 13-00 на паркінгу  ТЦ "Нікольський", а ще 23 серпня готують музичний дарунок до свята міста Харкова і Дню Незалежності.

#РазомДоПеремоги! #ВсеБудеУкраїна!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: