У неділю в Харкові звідусіль лунала музика для душі (фото, відео)

9615
Кажуть, як тиждень розпочнеш, так і проведеш... Давайте його наповнимо світлом, спогадами та надією.

«Бо шість днів творив Господь небо, і землю, й море, і все, що в них, а сьомого дня відпочив. Тим і благословив Господь сьомий день і освятив його», - так каже Святе Письмо...

Тож ранком неділі GX запропонував послухати музику у виконанні колективу ХНАТОБ / СХІД OPERA у Соборі Успіння Пресвятої Діви Марії.

"Боже великий, єдиний,
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни..." - саме такий посил був у  виступі оркестру та хору ХНАТОБ у храмі на Гоголя, 4.  

О 15.00 дзвони собору почали відбивати час... Саме той час, коли почався сольний концерт лауреатки міжнародних конкурсів Юлії Антонової -  "Музика - моя душа".Вона вклала у свій виступ всю душу. Кожне соло у її виконанні пробирає до мурашок і огортає любов'ю... То ніжною дівочою, то палкою жіночою, то всеосяжною материнською! А дівчата (Віра Литовченко та Наталя Бабарук (скрипка), Тетяна Козлова та Анна Леонова (фортепіано)) своєю музикою огранили цей діамант...Оплески, квіти, теплі слова гостей заходу та привітання розчулили артистку.
"Дякую! Мені на мить здалося, що знову мирні часи!" - промовила Юлія Антонова до свого глядача.

Цей концерт став згадкою про те, скільки чудових оперних вистав має наш ХНАТОБ / СХІД OPERA. 
До речі, напередодні в театрі вирували справжні пристрасті... Кохання, бажання, ревнощі, суперництво, сумніви та надія... Все це дзвеніло та відчувалося у кожному русі, погляді, танці неймовірних артистів ХНАТОБ... Адже кохання - це вогонь не в душі, а в серці...Глядач подумки потрапив у вир подій яскравих опер класиків: "Запорожець за Дунаєм", "Наталка Полтавка", "Ноктюрн", "Тарас Бульба", "Богема", "Весілля Фігаро", "Дон-Жуан", "Трубадур", "Кармен", "Травіата".
Солісти ХНАТОБ / СХІД OPERA: заслужені артисти України Олена Старікова та Володимир Козлов, лауреати міжнародних конкурсів Олександр Золотаренко, Вероніка Коваль, Юлія Антонова, Євгеній Лисицький; дипломанти міжнародних конкурсів Юлія Форсюк та Олеся Мішаріна, а також за фортепіано талановиті концертмейстерки Анна Леонова та Тетяна Козлова.

Трохи раніше десятки харків'ян аплодували чудовому виконанню артистами українських пісень в ТРЦ "Нікольський".

Дякуємо, чекаємо нових зустрічей!

Уже 06.07 відбудеться концерт солістів харківських композиторів "Харкове мій" в Саду Шевченка, о 12.00;
08.07 - "Вечір італійської музики" - концерт солістів та артистів хору (Літній майданчик ХНАТОБ о 15.00);
09.07 - "Гала-концерт" до закриття театрального сезону за участю хору, оркестру та солістів театру (велика зала ХНАТОБ, о 15.00.

 Більше відео у онлайн трансляціях на сторінка GX у соцмережах.

До речі, в Харкові музика для душі лунає не лише на концертах - на кожному кроці. Так, на вулиці Сумській біля театру ім. Шевченка знову і знову грає шарманка, а дідусь-чарівник в оточенні голубів бажає усім добра.

Додає позитиву і Харківський зоопарк, там вже справжній бебі-бум...

Дякуємо Богові та ЗСУ за мирні хвилини життя! Мріємо і крокуємо далі!  #РазомДоПеремоги!

Читайте також: