Залишити слід у століттях. Легенда Франції приїде до Києва для інтерв'ю з президентом України (фото, відео)

1449
Вчинки видатного француза Алена Делона інтригують та вражають сміливістю.

Як стало відомо з оголошення телеканалу BFMTV, цієї п'ятниці, 23 вересня, о 13.30 на нас чекає історична подія - у Києві зустрінуться та поспілкуються дві суперзірки - улюблений актор мільйонів Ален Делон та Президент України Володимир Зеленський. 

Легенда Франції, зірка світового масштабу, 86-річний Ален Делон буде ставити питання Володимиру Зеленському разом із журналістом Сирілем Віг'є. У бесіді з президентом України також візьмуть участь журналісти французьких видань Nice-Matin, Ouest-France та 20 Minutes, а також телеканалу парламенту Франції LCP. 

Інтерв'ю покажуть у п'ятницю на каналі TV5 Monde.

Влітку 2021 року Ален Делон, який за два роки до цього переніс інсульт, дав велике інтерв'ю журналу Paris Match. У ньому актор зізнався у бажанні зіграти у новому фільмі, який би став його «останньою» картиною і «який би залишив слід у віках». "І тоді я зможу піти, мені більше нічого буде робити", - сказав Делон. Як знати... Можливо, події в Україні та  інтерв'ю з її лідером Володимиром Зеленським стане вагомою частиною цієї картини.

Нагадаємо, з початком війни в Україні серце улюбленого актора мільйонів Алена Делона не має спокою. Він вирішив використати свою славу, щоб підтримати українців у їх боротьбі за свободу. Відомий актор створив спеціальну програму, присвячену українському поету Тарасу Шевченку і вже наприкінці вересня візьме участь у заході на честь України, який транслюватиме TV5 Monde. «Мене глибоко засмутило те, що робиться в Україні. Тому я борюся за них», – запевнив Ален Делон, а потім вигукнув: «Хай живе Україна!»

Детальніше про цей захід і участь актора у кінофестивалі "Харьковская сирень" читайте у новині GX (Хай живе Україна! Видатний француз подарував Україні не тільки руку, а й серце).

Фото та відео: соцмережі, youtube

Читайте також: