"Ми брати по зброї, тому що ми обидва починали як актори". Делон пообіцяв Зеленському завітати до України (фото, відео)

1670
Цієї п'ятниці, 23 вересня, дистанційно відбулася зустріч улюбленого актора мільйонів Ален Делона та Президента України Володимира Зеленського.

Вчора в онлайн форматі зустрілися та багато про що поговорили два справжніх чоловіки, гідні сини своїх країн. Один з них підтримує вільний і гордий народ України, другий - разом зі своїм народом відстоює свободу своєї країни. Питань було багато...

Легенда Франції, улюблений актор мільйонів, зірка світового масштабу, 86-річний Ален Делон сказав, що якби він був молодший років на 50, пішов би зараз до української армії. (Нагадаємо, що Делон у молодості під час війни в Індокитаї служив там у лавах парашутно-десантних військ корпусу морської піхоти). Ці слова, як повідомляє francetvinfo.fr, прозвучали під час діалогу Алена Делона з Президентом України Володимиром Зеленським в ексклюзивному інтерв'ю, яке транслювалося 23 вересня на каналі TV Monde.

"Ми брати по зброї, тому що ми обидва починали як актори, - почав інтерв'ю Делон і додав у бік глядачів, - але в нього (Зеленського) кращий фінал кар'єри, ніж у мене. Він - Президент".

У відповідь на слова Володимира Зеленського про важливість для українців підтримки з боку французького суспільства в цілому і Алена Делона особисто французький актор зазначив: "Це мінімум, який я можу зробити, тому що ви не заслуговуєте того, через що ви проходите, і всього, через що проходить Україна і ваш народ. Ви нічого не зробили, щоб спровокувати цю війну".

"Він (Володимир Путін) думає, що ми - частина його світу, - відповів Володимир Зеленський. - Можливо, він жадає повернення Радянського Союзу... і всі, хто заважає йому на цьому шляху, є для нього гарматним м'ясом. Він чудово знає, скільки людей гине щодня, але це частина його плану. Він - колонізатор".

Основні питання та тези інтерв'ю:

  • "Ситуація у Запорізькій викликає побоювання через ризик ядерної катастрофи";
  • Застосування ядерної зброї: "Я не вірю, що світ це дозволить";
  • "Щодня гинуть 50 українських солдатів";
  • "Для росіян протестувати безпечніше за війну";
  • Російські анексійні "референдуми",
  • "Бронетехніка потрібна для збереження життя людей";
  • Назустріч енергетичній кризі цієї зими?";
  • "Україна готова до вступу до ЄС";
  • Як відбудувати Україну?

"Ален Делон – великий актор, в Україні його всі знають. Я був дуже радий поговорити з ним", - заявив Зеленський наприкінці інтерв'ю.

"Я з тобою", - підтримав Зеленського Ален Делон.

Розмова завершилася запрошенням від Президента України для Алена Делона приїхати до Києва. Французький актор відповів, що коли йому це дозволить стан здоров'я, він обов'язково приїде.

Зустріч французького актора та глави української держави завершила представлену журналістом Сирилом Віг'є передачу, присвячену Володимиру Зеленському.

Нагадаємо, з початком війни в Україні серце улюбленого актора мільйонів Алена Делона не має спокою. Він вирішив використати свою славу, щоб підтримати українців у їх боротьбі за свободу. Відомий актор створив спеціальну програму, присвячену українському поету Тарасу Шевченку і вже наприкінці вересня візьме участь у заході на честь України, який транслюватиме TV5 Monde. «Мене глибоко засмутило те, що робиться в Україні. Тому я борюся за них», – запевнив Ален Делон, а потім вигукнув: «Хай живе Україна!»

Детальніше про цей захід і участь актора у кінофестивалі "Харьковская сирень" читайте у новині GX (Хай живе Україна! Видатний француз подарував Україні не тільки руку, а й серце).

Фото та матеріали: TV5 Monde, francetvinfo.fr, ZN.UA, lenta.ua

Читайте також: