Харків'яни за кордоном діляться своїм болем та вірою в Україну (фото, відео)

12566
Виступ балерини з Харкова підкорив серця глядачів за кордоном, як і виступ юних артистів в України.


В цей нелегкий час наші талановиті співвітчизники своєю майстерністю продовжують підкорювати світ світ. Вони розповідають про війну в Україні та збирають кошти для бійців ЗСУ.

Нещодавно талановита балерина ХНАТОБ/СХІДОПЕРА Світлана Калашникова разом з колегами підкорила французького глядача у місті Мімізан, виступаючи під відеоряд з жахливими кадрами війни в Україні, в її рідному Харкові..."Дуже всім дякую за такий чудовий концерт! (Merci à tous pour ce merveilleux concert!)", - написала в коментарі до чудового фотоматеріалу з виступу на своїй Фейсбук-сторінці харківська балерина.

"Це було приголомшливе видовище! Люди в залі не приховували сліз! Увесь зал привітав стоячи і довго не хотів відпускати артистів зі сцени! Слава Україні!" - додала Лідія Калашникова, яка була присутня на виступі.

Відзначили цей неймовірний концерт і у французькій пресі.Зазначимо, напочатку липня (10.07) ще одна обдарована Калашникова разом з юною гімнасткою з Полтави довели, на що спроможні Українці."Війна об'єднала дві талановиті дівчинки: Безотосна Софія (м. Полтава) та Калашникова Влада (м. Харків) представили свій номер в студії Air Wings (м. Полтава)", - поділилася враженням Юлія Безотосная від світлини з виступом дівчат на фейсбук-сторінці "Циркових студій України".

Фото та відео: архів Світлани Калашнікової

Читайте також: