Харків'яни відзначилися на фестивалі у Франції (фото)

5967
Прем'єру своєї вистави "Порятунок" ("L'évasion") режисерка харківського театру Forte присвятила хлопцям ЗСУ.

Війна... Скільки доль вона змінила. Але не зламала! Українці живуть з вірою у серці. Так і наши земляки з театру Forte, яких війна вирвала з рідного Харкова, опинились у Франції та прийняли виклик долі - здивували світ новою постановою театру на фестивалі Festival au village.

А починалось все так... "Ми у Франції. Живемо в сім'ї прекрасних людей. Катя бере участь у фестивалі з новою виставою, яку ставить вже тут, на фестивалі. Все, як у казці: спочатку було дуже страшно, а потім трапилось диво...  Про постановку Катерини Федоренко вже пише як региональна, так і загальнодержавна преса. Ми в шоці! Їхали в нікуди. Планів виїжджати з України навіть не було. Але у Бога був інший задум..." - поділилася з "Город Х" пережитим адміністратор театру Ірина Головацька.  

"Прем'єра "L'évasion" (''Порятунок'') відбулась 8 та 9 липня 2022 року на фестивалі Festival au village у Франції, - зазначила режисер-постановник і авторка проекту Катерина Федоренко. - Це моя власна п'єса за реальними подіями. Моя власна постановка. Виконавці: українські біженці та я в їхньому числі. Я присвячую нашу прем'єру хлопцям ЗСУ, завдяки яким ми всі живі. Хай береже вас Бог! Молимося за вас! Велика дяка усім французьким сім'ям, які прийняли і допомагають українцям. З великою любов'ю! Слава Україні!"

І вони це зробили - змогли здивувати та підкорити французького глядача!

"Вже декілька днів, як завершився фестиваль. Ми зіграли прем'єру - "Порятунок ("L'évasion"). Вистава: сум, шаленство, розпач! - абсолютно точно описала відчуття глядачів і свої Ірина Головацька. - Ми вдячні усім за прекрасні відгуки!"

"Дякуємо! Пишаємося! Мріємо побачити виставу в рідному Харкові!" - з повагою колектив "Город Х".

Фото та матеріали: архив Катерини Федоренко та Ірини Головацької.

Читайте также: