Ще одна братська могила і катівня на деокупованій Харківщині. На місце поховання прибудуть слідчі

1658

Ще одна масове захоронення загиблих від рук російських військових знайдено на Харківщині - в деокупованому селищі Козача Лопань, що в 10 км від російського кордону. Про це повідомив начальник Нацполіції України Ігор Клименко.

За його словами, місце братської могили показали місцеві жителі.

"Найближчим часом туди прибудуть спеціалізовані слідчо-оперативні групи для проведення слідчих дій", - розповів Клименко.

Скільки тіл може бути у знайденій братській могилі, поки не повідомляється.

Клименко також зазначив, що під час окупації російськими військами Козачої Лопані в райвідділі була катівня, і, за свідченням людей, деяких утримуваних окупанти при відступі вивезли із собою, "щоб не залишати слідів своїх злочинів".

Нагадаємо, під Ізюмом на Харківщині 15 вересня 2022 року виявлено масове поховання людей – цивільних і військових – понад 445 могил.

16 вересня 2022 року розпочалася термінова ексгумація тіл. Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія є найбільшим джерелом тероризму у світі,  і закликав світ визнати цей  факт.

23 вересня 2022 року завершилася ексгумація тіл з місця масового поблизу поблизу Ізюма. Всього ексгумували 447 тіл загиблих: 425 цивільних осіб ( серед них 5 дітей) та 22 військовослужбовці ЗСУ загинули від рук окупантів.

Половик Галина

Читайте також: