Масове поховання на Харківщині: оприлюднено інформацію про загиблих

1004

Після ексгумації жертв російських військових з місць масових поховань в Ізюмі досі невідомими залишаються 65 людей. Попередньо змогли встановити лише те, що троє з них - військовослужбовці ЗСУ, решта - це тіла цивільних чоловіків та жінок. Про це повідомив начальник Слідчого управління Головного управління Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.

За його словами, слідчі та криміналісти готові в будь-який момент зробити аналіз ДНК родичів, щоби ідентифікувати всіх цих людей.

Докладну інформацію про кожного загиблого, наявні прикмети та інші дані опублікували в телеграм-каналі "Воєнні злочини в Харківській області".

Будь-яку інформацію про людей, тіла яких були виявлені в місці масового поховання і дотепер неідентифіковані, громадяни можуть повідомити старшій слідчій СУ ГУНП в Харківській області Людмилі Подбой за телефоном: +380934976938.

Загалом з місця масового поховання було вилучено 449 тіл загиблих. Ідентифіковано 211 тіл, видано родичам для поховання 207 тіл загиблих.

Нагадаємо, під Ізюмом на Харківщині 15 вересня 2022 року виявлено масове поховання людей: цивільних і військових – понад 445 могил.

16 вересня 2022 року на місці масового поховання поблизу міста Ізюма розпочалася термінова ексгумація тіл. Вона завершилася 23 вересня.

Читайте також: