Поховали поруч з чоловіком. У Харкові попрощалися з жінкою-легендою (фото, відео)

28260
На дев'ятий день зірка ХАТМК отримала останню земну оселю - поряд зі своїм чоловіком.

Кажуть, якщо душа людська реалізувала себе на землі у цьому втіленні, то й смерть її приходиться на дату, близьку до дня народження.

Алла Борисівна Хорольська народилася 5 травня 1936 року в яскравий весняний день, такий як і вона сама була за життя. Минуло лише п'ять днів від святкування 87-ї річниці з дня народження, і 10 травня артистка-епоха, одна з корифеїв і найталановитіших вокалістів Харківського академічного театру музичної комедії, заслужена артистка України Алла Хорольська пішла у засвіти.

Вона прожила насичене життя, зіграла десятки улюблених ролей, зустріла чоловіка своєї мрії, подарувала життя сину, дочекалась онука... Всього у цьому житті вона досягала сама, кропіткою працею і завдяки божому дару (докладніше про життя зірки у новині GX).Прощання відбулося 12 травня в фойє Харківського академічного театру музичної комедії (Благовіщенська, 32), за заповітом артистку було кремовано (докладніше про останні миті артистки у рідному театрі у новині GX).А вже на дев'ятий день - 18 травня прах було упокоєно поряд з чоловіком Хорольської на цвинтарі №2 міста Харкова.

Кажуть, перші 40 днів душа новоприставленої ще знаходиться серед нас, завершуючи свої земні справи, готуючись до суду Божого. Своїм посланцем душа Алли Борисівни обрала заслуженого діяча мистецтв України, директора ХАТМК Ігоря Коваля. Адже серед його колег так і кажуть - "З Ковалем і помирати не страшно!" Ігор Миколайович завжди уважний до волі своїх працівників, як у здравії, так і в останні миті.

Саме завдяки його волі плита з зображенням артистки відповідає її духу - вона наче готова до виходу на сцену - яскрава зірка ХАТМК. Таким же дивом керівник театру натрапив на вільне місце в колумбарії, поряд з чоловіком Алли Борисівни. Останні клопоти були позаду, і представники театрального колективу зібралися на місці упокоєння артистки.Віддавши шану Аллі Борисівні, не забули зазирнути до колег, чиї души вже сяють на небі. Адже поряд з новоприставленою багато зірок театру. Колектив не забуває своїх, а ще дехто мріє після війни зробити окремий куточок для усіх зірок театру, що відійшли у засвіти.

Фотоспомин у пості на фейсбук-сторінці журналістки GX.


Світла пам'ять усім дочкам та синам України, які її прославляють і обороняють!

Фото та відео: Наталія Бойченко, GX

Читайте також: