Її душа відлетіла до зірок. Харків прощається з жінкою-легендою (фото, відео)

23136
Пішла у засвіти артистка-епоха, одна з корифеїв і найталановитіших вокалістів Харківського академічного театру музичної комедії, заслужена артистка України Алла Хорольська. Прощання з заслуженою артисткою України - Аллою Хорольською, відбудеться 12 травня об 11:00 в фойє Харківського академічного театру музичної комедії. За адресою: Благовіщенська 32.


Вона бачила перші кроки улюбленого театру. Скільки ролей, скільки років у стінах рідного театру... Харківський академічний театр музичної комедії сьогодні з ранку повідомив сумну звістку - відлетіла до зірок душа заслуженої артистки України Алли Хорольської.

"У Харківському академічному театрі музичної комедії Алла Хорольська дебютувала в 1963 році, виконавши партію Фредерики в опереті Йоганна Штрауса «Король вальсу». Каскадна артистка з яскравою харизмою, яка володіла мистецтвом діалогу, кожною своєю роллю захоплювала серця глядача, - розповіли її колеги. - Колектив Харківського академічного театру музичної комедії висловлює свої найглибші співчуття рідним та близьким. Це величезна і непоправна втрата. Світла пам'ять про Аллу Борисівну назавжди залишиться у наших серцях. Пам'ятаємо…"

Десятки слів співчуття заполонили фейсбук-сторінку театру (докладніше про життя артистки у пості театру)...

"Закінчилося земне життя яскравої зірки музичної комедії, видатної заслуженої артистки України, лавреата творчої премії Харківської міської ради імені В. Чистякової –– Алли Хорольської, -  словами співчуття закінчила свою розповідь керівник літературно-драматургійної частини ХАТМК Алла Прихожаєва, яка, як справжній майстер своєї справи, знає про кожного з колег сокровенне - її матеріали - це докладна сповідь. - Скільки я її пам'ятаю, Алла Хорольська завжди була яскравою, темпераментною, і цих якостей із роками не ставало менше. Її відхід у засвіти — це непоправна втрата для всіх — для близьких, глядачів, артистів, її колег. Висловлюю щирі співчуття рідним, друзям, колегам і всім, хто знав і шанував Аллу Хорольську з приводу цієї невимовної та непоправної втрати. Вона назавжди залишиться в моєму серці. Вічна та світла пам'ять..."

"Алла Борисівна прожила насичене і яскраве життя. Ми її будемо пам'ятати як прекрасну актрису і гарну людину. Вічна їй пам'ять!" - написав артист театру, наш герой-захисник Сергій Сеник.

"Яскрава, харизматична, ні на кого не схожа. Ця актриса вписала свою сторінку в історії харківської оперети. Світла пам'ять, вічний спокій!" - додав свої спогади Олександр Іванов.

"Царство небесне Аллі Борисівні... Блискучій АКТРИСІ, що пройшла яскравий професійний шлях та стала незабутньою сторінкою історії нашого театру... Світла памʼять!" - написала про колегу Валентина Орлова.

"Так боляче... Аллочка Хорольська, я її пам'ятаю на сцені ще в дитинстві, а все, що пов'язано з дитинством, завжди боляче віддається в душі... Світла пам'ять...", - написав у коментарі-спогаді відомий харківський мистецтвознавець Сергій Володарський.

"Неймовірно талановита, добра, світла, чуйна, турботлива людина.... Я близько знала їх лише мить, але спогад, який подарував Сергей Володарский, назавжди залишиться в серці... Як вона грала ... Справжня запальна грузинська жінка - бабуся Ануш.... На сцені вона була вогонь.... Чарівна, з твердим характером, мудра та любляча, в той день на виставі Г. Канчелі "Витівки Хануми" я відчула в ній дух і своєї бабусі - справжньої козачки.... Ми зробили разом фото на пам'ять - вона була тендітна наче дівчина, але в ній відчувався твердий характер ... Світла пам'ять!" - додала журналіст Наталія Бойченко.
Її любив, як глядач, так і колеги... 
Ще одна зірка засяяла на небосхилі пам'яті театру...
Існує неймовірно чуттєва традиція: проводжати артистів в останню путь оплесками... Так ми й зробимо - це уривок з останнього виступу Алли Хорольської у грудні 2021 року... Глядач був у захваті від улюбленої виконавиці - бабусі Ануш (вистава Г. Канчелі "Витівки Хануми" ).
Колектив новинного порталу GX висловлює слова співчуття рідним та близьким Алли Хорольської! Світла пам'ять справжній харківській зірці!
Прощання з заслуженою артисткою України - Аллою Хорольською, відбудеться 12 травня об 11:00 в фойє Харківського академічного театру музичної комедії. За адресою: Благовіщенська 32.
Фото та відео: GX, Наталія Бойченко
Читайте також: