Під вий сирен, молитви та оплески. Харків простився із зіркою (фото, відео)

1756
Харків-культурний 12 травня простився з артисткою-епохою, однією з найталановитіших вокалісток Харківського академічного театру музичної комедії, заслуженою артисткою України Аллою Хорольською.

Вона прожила насичене життя, зіграла десятки улюблених ролей, зустріла чоловіка своєї мрії, подарувала життя сину, дочекалась онука... Всього у цьому житті вона досягала сама, кропіткою працею і завдяки божому дару. Колеги і її вірна подруга Наталя запалили свічки, щоб її душа відчула їхню присутність... Сказали багато добрих слів, які нададуть їй крила... Вислухали молитви отця Павла... Та після останніх теплих слів керівника театру - заслуженого діяча мистецтв України, директора ХАТМК Ігоря Коваля, за давньою традицією під оплески проводили Аллу Борисівну в останню путь... (Фото та відео у пості на фейсбук-сторінці GX).Колектив новинного порталу GX висловлює слова співчуття рідним і близьким Алли Хорольської! Світла пам'ять справжній харківській зірці!

Прощання відбулося в фойє Харківського академічного театру музичної комедії (Благовіщенська, 32), за заповітом артистку було кремовано.

Докладніше про життя Алли Хорольської в новині GX.А ще, ви можете на офіційній сторінці театру (
Харківський академічний театр музичної комедії ) подивитися стрічку з уривками яскравих вистав театру, де сяяла своїм талантом артистка.

Поховання Алли Хорольської відбудеться 18 травня об 11.30 на 2 цвинтарі Харкова.

Фото, відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: