Порядок вручення повісток планують змінити: інформація від начальника Харківського ТЦК та СП (відео)

1363

Порядок вручення повісток планується змінити. Відповідні пропозиції щодо внесення змін до законодавства запропонували територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Про це повідомив начальник Харківського обласного ТЦК та СП полковник Володимир Арап.

«Пропозиції щодо більш урегулювання цього питання надали до керівництва, у Генеральний штаб, щоб були прийняті відповідні зміни до законодавства, щоб уже було чітко розписано порядок вручення повісток за місцем перебування військовозобов'язаного», — зазначив Володимир Арап.

За його словами, у Харкові та області вже пів року як відійшли від практики вручення повісток за місцем проживання, тому що людина або там не мешкає, або може просто не відкривати двері навіть при наявності представника поліції.

Він нагадав, що представники ТЦК та СП можуть видавати повістки в будь-якому місці (блокпост, торговельний центр, просто на вулиці тощо), адже це не заборонено законодавством України. Також повістки можуть вручати незалежно від місця реєстрації військовозобов’язаного.

Читайте також: