Де у Харкові можуть вручати повістки: коментар військового комісара (відео)

939

У законодавстві немає жодної заборони щодо вручення повісток військовозобов’язаним в тому чи іншому місці. То ж працівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) мають право вручати повітки в будь-якому місці. Про це 9 березня на пресконференції заявив начальник Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Арап.

Він зазначив, що представники ТЦК та СП разом с поліцейськими можуть вручити повістку на вулиці, у торговельному центрі, на блокпосту чи будь-якому іншому місці.

Арап також підкреслив, що чоловік може отримати повістку навіть від того центру комплектування, де він не зареєстрований.

«Після цього він зобов'язаний з'явитися до цього центру комплектування або до того ТЦК, де перебуває на обліку», - підкреслив начальник Харківського обласного ТЦК та СП.

Нагадаємо, раніше Володимир Арап заявляв, що зараз майже немає можливості вручати повістки за місцем мешкання або роботи військовозобов’язаних, оскільки багато людей не проживає за місцем реєстрації, тому їх роздають на вулиці, в супермаркетах та інших громадських місцях.

Читайте також: