Перелік підстав для відстрочки від мобілізації планують переглянути: інформація від начальника Харківського ТЦК

2708

Деякі підстави для отримання відстрочки від мобілізації сьогодні є недоречними. Перелік планується переглянути. Про це заявив на пресконференції начальник Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Арап.

«Наприклад, існує така відстрочка, коли теща військовозобов’язаного має інвалідність або потребує догляду, але у неї є рідні донька та сини, однак зять має право на відстрочку від мобілізації. Я вважаю, що сьогодні це недоцільно», - зазначив Арап.

Він також навів інший приклад, коли чоловіки віком 30-40 років, маючи вищу освіту, вступають до коледжів і нібито навчаються там для того, щоб отримати відстрочку.

«У нас були такі чоловіки, хоча їх так і не можна називати, яким по 40 років, вони мають диплом магістра, але при цьому йдуть в коледж або технікум вчитися на слюсара, щоб отримати відстрочку», - заявив Арап.

«Ми разом з колегами та керівництвом подали низку клопотань щодо внесення змін у статтю 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». У нас дуже багато ресурсу мають право на відстрочку не зовсім доречну на сьогодні. Зараз це розглядається, і, можливо, будуть внесені певні зміни», - підкреслив начальник Харківського обласного ТЦК та СП.

Нагадаємо, також планується змінити порядок вручення повісток.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: GX - Новини Харкова 

Читайте також: