Повістки в «Дії». У Мінцифрі прокоментували заяву начальника харківського ТЦК

2858

У Міністерстві цифрової трансформації України заявили, що розсилати повістки військовозобов’язаним через застосунок «Дія» не будуть. Про це повідомляє NV.

«У "Дії" повісток не буде», – підкреслив керівник із розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислав Банік.

Нагадаємо, начальник Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) полковник Володимир Арап 9 березня на пресконференції припустив, що українці зможуть отримувати повістки через «Дію». Про це він заявив, коментуючи роботу над створенням електронного реєстру військовозобов’язаних.

Щодо самого реєстру Арап повідомив, що робота над ним тривала до війни. Через повномасштабне вторгнення була призупинена.

«Була створена програма «Оберіг» - електронна база всеукраїнська, в яку вносяться всі наші чоловіки від 18 до 60 років», – зазначив Арап.

Зараз роботу над реєстром поновили.

«У скорому майбутньому всі наші військовозобов'язані будуть в цьому реєстрі, його підв’яжуть до "Дії". Люди зможуть навіть отримувати повістки через "Дію", і виклики до РТЦК будуть здійснюватися вже в електронному вигляді. До цього все йде», - заявив начальник Харківського обласного ТЦК та СП.

Нагадаємо, на цій пресконференції Володимир Арап також розповів про те, що планується змінити порядок видачі повіток, а також переглянути перелік підстав для отримання відстрочки від мобілізації.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: GX - Новини Харкова 

Читайте також: