В серці Харкова відбудеться знакова зустріч до ювілею Українського Радіо (фото, відео)

1423
У місті-колисці українського радіомовлення 22 листопада о 12.00 у ХДНБ ім. В.Г.Короленка відбудеться святковий захід до знакової дати.

Понад 100 років тому саме з Харкова почалася історія Українського радіо. Харків - колиска українського радіомовлення. Професійне свято працівників радіо, телебачення і зв'язку було започатковане 16 листопада 1924 року. 



Харківська державна наукова біблвотека ім В.Г.Короленка запрошує усіх охочих долучитися до  творчої зустрічі з харківськими журналістами - редакторами Українського Радіо - Тетяною Кривоніс та Романом Кривко.



Зустріч присвячена 100 - річчю Українського Радіо відбудеться 22 листопада ( п'ятниця), о 12.00 у залі міського абонементу бібліотеки ім.В.Г. Короленка. 

Довідка. Радіо — одне з реальних чудес ХХ століття, винахід, який докорінно змінив світ, надавши можливість миттєво повідомляти й отримувати звістку мільйонам людей.
З нагоди 100-річчя Українського радіо до ХДНБ ім. В. Г. Короленка завітають його відомі журналісти, редактори Тетяна Кривоніс та Роман Кривко. Зустріч відбудеться 22 листопада о 12.00 у залі міського абонемента.
Харків — колиска українського радіомовлення. Професійне свято працівників радіо, телебачення і зв'язку було започатковане 16 листопада 1924 року. Того дня у Харкові, тогочасній столиці УРСР, в ефір вийшла перша в Україні радіопередача. 100 років тому саме з Харкова почалася історія Українського радіо.
100 років поспіль Українське радіо повідомляло про найважливіші події в країні та й досі лунає там, де потрібні підтримка і зв'язок. Воно виконувало і виконує не лише базові функції засобів масової інформації — інформує, розважає та навчає, а ще й консолідує суспільство, дає українцям почуття єдності.
Інформаційна хвиля Українського радіо, позивними якого вже понад 80 років є мелодія «Реве та стогне Дніпр широкий...», триває і допомагає українцям вірити в перемогу.

Символічно, 20 листопада до заходів, пов'язаних з 210-ю річницею з дня народження Кобзаря, хор ХНАТОБ виконав «Реве та стогне Дніпр широкий» (М. Лисенко). 



Фото, відео та матеріал: ХДНБ ім. В.Г.Короленка, Наталія Бойченко, GX

Читайте також: